Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig kell bent...

Szülés után meddig kell bent maradni a kórházban, ha minden normálisan zajlik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésemnél úgy volt (pedig másik kórház), hogy a délelőtt született babákkal 3 éjszaka, a délután/este született babákkal 4 éjszaka.
2011. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, ahogy az előzőnél.
2011. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Énegy vasárnap du szültem a lányomat, szerdán mehettünk volna haza, de énmiattam csak csüt-ön mentünk.
2011. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nálunk is így volt, ahogy az előző két válaszoló írta, csak a második szülésemnél meg volt határozva konkrétan, hogy az este 6 után született babákkal kell +1 napot benn maradni. Császárosok még +1 nap.
2011. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocs, az első kettőre gondoltam. :)
2011. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról, aki reggel szült, de mivel nem volt gond, viszont helyhiány igen, hazaküldték délután. Nekem ez elég furcsa...azért egy éjszaka minimum kellene(bár később sem lett komplikáció szerencsére)...vagy én gondolom rosszul? Mondjuk még nem szültem.
2011. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk három napot kellett bentmaradni, császárosoknak ötöt!
2011. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én augusztus 16-án szültem (Salgótarján). 4 nap múlva mehettünk haza, így nekünk augusztus 20. duplán volt ünnep!
2011. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csütörtökön 10.54-kor szültem (3 napos ünnep előtt) és hétfőn már otthon ebédeltem. Császáros voltam, Tatabányán.
2011. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem császároztak hétfői napon és csütörtökön már haza is engedtek, csak varratszedésre vissza kellett mennem
2011. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!