Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után - ha normálisan...

Szülés után - ha normálisan híztál a terhesség alatt - mennyi idő múlva megy vissza a has teljesen és áll vissza a "normális bőr"?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam , 9 hónap alatt nőt meg, majd 9 hónap alatt vissza is megy!De nem kellett annyi!Én vékony alkat vagyok, 45 hónap alatt eredeti alakomra fogytam!
2009. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után ugyanolyan alakkal jöttem haza a kórházból, amilyen alakom a terhesség elött mindíg is volt. A bőröm se nyúlt meg nagyon, pedig hatalmas hasam volt. A bőr 3hét alatt húzódott vissza rajta. 10kg-ot híztam a 9hónap alatt, pedig rengeteget ettem.
2009. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 héttel szülés után már annyi voltam mint szülés előtt (12 kilóval voltam több szüléskor) , de a hasamon annyira kinyúlt a bőr, hogy akkora, mint ha 5 hónapos terhes lennék és ez már nem fog változni :(
2009. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 kg-t híztam, kb 2 hónap alatt lement 17. De napi több órát sétáltam a babával, meg nagyon-nagyon sok tejem volt.

Szerencsére semmi fogyókúra nem kellett.

Viszont a hasam akkor sem a régi, a bőr kinyúlott, tele vagyok striával. Igaz, felöltözve ez nem látszik. Mindenki csodálkozott, hogy nem látszik rajtam, hogy nemrég szültem.

2009. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon lassan ment vissza a hasam és a bőröm, és sosem lett a régi. A súlyom hamar visszaállt, de a tehéntőgynyi feszülő melleimtől még elég érdekesen festettem a régi felsőimben az első félév során.
2009. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!