Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliaban elek,36 hetes...

Angliaban elek,36 hetes vagyok. Milyenek azok a bizonyos joslo, es tolo fajasok? Mit ereztek, amikor itt az ido?

Figyelt kérdés
Kell-e penzt adni a dokiknak itt Angliaban,es a 6 hetes kontrollra mar a nogyogyaszhoz kell menni,merthogy ezidaig en még csak a vedonommel találkoztam?
2010. márc. 16. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!En 14 en szultem itt Angliaban es en is csak a vedonommel talakoztam es elorelathatolag azzal is fogok egeszen vegig!Az en babam 41+4re szuletett,penteken indultak a fajasok es vasarnap estere lett meg!Nekem nem volt semmi joslo jel csak angyon fajt a derekam az utolso 2 napban!A tolto fajasokrol nem igazan tudok nyilatkozni mert fajdalommentesen szultem,de meg igy is eleg fajdalmas volt,de hidd el kibirhto es megeri ezert a csoppsegert!


Jo szulest kivanok neked

2010. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, es GRATULALOK, a kis csoppseghez... de jo mar neked...
2010. márc. 17. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
En 5 hete szultem Angliaban es en is csak a vedonovel talakoztam. Addig orulj amig nem kuld dokihoz mert akkor valami baj van. Itt ez a normalis. Engem csak a szulesnel latott doki es csak azert mert gatmetszesre volt szukseg es azt doki vegezte meg o vart ossze. Akkor hivtak be amikor nem tudtam kinyomni a babam es esett a szivhangja. Nallam megrepedt a magzatburok elkezdett folyni a viz es egybol 3 perces fajasaim lettek, ra 3 es fel orara mar a kezemben tartottam a kisfiam. A tolofajasok nekem nagyon fajtak, olyan erzes mintha kakilni kell es muszalj nyomnod csak csip feszit. De ne felj nem olyan rettenetes es az mar tenleg a vege az egesznek. :)
2010. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!