Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez milyen fájdalom? Mintha...

Ez milyen fájdalom? Mintha elérné a fejével a szeméremcsontomat. Bővebben lent

Figyelt kérdés

mint amikor a lábával a bordáimat rúgja, vagy beakasztja az alsó bordák alá a lábát.

Ez még annál is kellemetlenebb, fájdalmas volt... már 2x csinálta pár perc eltéréssel. előtte egy fél perccel mintha rotyant volna vmi.. ez lehet, hogy hülyén hangzik... éreztetek már ilyet vagy hasonlót???


2010. márc. 15. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
36hetes kismami vagyok... :-)
2010. márc. 15. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekesen hangzik. Szoktak úgy helyezkedni, hogy nagyon nyomják odalenn, ez normális, de a rottyanás?
2010. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet jön a baba kifele,helyezkedik el...
2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

bizti lejjebb jött kicsit, mert azóta jól nyomja az alsóbb régióimat ( még az aranyeremet is ).

de amúgy nem fáj, csak akkor volt furcsa, és meglepődtem. :-)

2010. márc. 16. 08:04
 5/7 A kérdező kommentje:
voltam Uh-n és dokinál és befordult a baba, és lejjebb ment a hasam is, de még nem ékelődött be a feje.
2010. márc. 17. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb 2 hete éreztem,hogy lejebb csúszott.Az ultrahangon ezt meg is erősítették.Akkor voltam 38 hetes.Most már 40+2hetes vagyok és még nem szültem meg,de azóta tiszta szenvedés van.A fejecskéjével nyomja a húgyhólyagomat a lábacskáival meg rúgdossa a gyomromat.
2010. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, nekem is hasonló azóta, 2-3 hetem még bizti van, azt mondta a doki.

Mondjuk nem is bánnám, ha húsvét után bújna ki, mert tudom, hogy így jobb neki is, pedig már úúúúúgy megölelném!!!! :-)

mondjuk én nagyon szerencsés vagyok, mert semmi gondom nem volt a várandósság alatt, imádom,élvezem az egészet!!! A legjobb, ami történhet velünk az életben!!!!! :-)))))))

Könnyű és boldog szülést neked!!!!

2010. márc. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!