Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megfázás befolyásolhatja a...

Megfázás befolyásolhatja a szülés lefolyását? Esetleg elhúzódhat a szülés e miatt?

Figyelt kérdés

Már csak napjaim vagy óráim vannak hátra, és torokfájással meg orrfolyással küzdök, nem igazán merek bevenni rá semmit, esetleg tudnátok ajánlani valamit amit ilyenkor lehet?

Remélem mire kibújik a babám elmúlik nem szeretném megfettőzni.


2015. szept. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szülés közben fáztam meg. 2 nap múlva köhögtem, folyt az orrom, stb. A pici nem kapta el. Hazavittük, otthon mindenki beteg volt. Mindenki köhögött, folyt az orra, stb. Járványos időben szültem. 5 hetes korában jött ki rajta a betegség. Szóval nem feltétlenül lesz beteg egyből a kicsi is. Szedni nem nagyon tudsz mit. Esetleg algopirynt, ha lázad van egy fél szemet bevehetsz, de amúgy, max hűtő-fürdő, inhalálás. De inkább beszélj a dokiddal. Ilyenkor nem tanácsos házi praktikázni.
2015. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


szerencsére nincs lázam, csak a torkom dagad be igazából ez is éjszaka szokott csak ma kezdett el folyni az orrom is, összességében tűrhető ezért is nem voltam dokinál.

2015. szept. 25. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondanám,hogy kezdj el szedni extra dózisban valami vitamint, viszont annak kellene idő is.

Én még csak másfél hét múlva szülök, de érzem,hogy kezdek tüsszögni, így ma elkezdtem multivitamint szedni, hátha ér valamit.

Egyébként ami nálam mindig beválik a mézes fokhagyma.

2015. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Multivitamin+sok sok C vitamin.Nekem a terhesség elején volt kétszer,nyers citromot ettem magában,3 nap alatt elmúlt,pedig nem kicsit fájt a torkom.Illetve Panadolt lehet szedni fájdalomcsillapításra.

Én is most kapkodom a vitamint,mert tegnap este kezdett kaparni a torkom.

36hkm

2015. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!