Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tartjátok a kapcsolatot a...

Tartjátok a kapcsolatot a szülésznövel miután megvan a baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Miért kéne?
2010. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk fura helyzet volt, mert a doki fogadott volt, szülésznőt pedig egy nagyon rendeset sikerült épp kifognunk. Sajnos szülés után másnap szabira ment, így míg a kórházban voltunk, nem találkoztunk vele, nem tudtuk neki "honorálni" a kedvességét.

Utána gondoltuk, majd megkeressük, ha a kórház felé járunk, de ez is elmaradt, pedig nagyon megérdemelte volna, mert tényleg rendes volt...

Aztán egy közösségi oldalon megtaláltuk, ismerősünk lett, azóta szülinapra írtunk neki és ő is írt a kislányunknak:)

Következő szülésnél is őt szeretnénk majd!!!


Nálatok mi a helyzet kedves kérdező?

2010. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon meg voltam elégedve vele,Ö fogadott szülésznöm volt.Csak szeretném megmutatni neki a babámat,már több mint fél év eltelt.Elvégre Ö látta meg elöször:))
2010. márc. 8. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Az első lányom születésénél ügyeletes volt. Utána havonta küldtem neki képeket a baba fejlődéséről. Most a második lányom születésénél már megkértem hogy legyen ott. Azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2010. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi szándékosan nem tartjuk a kapcsolatot, de a 6 hetes kontrollon elvette tőlem és megdajkálta, és az iwiw-en is bejelöltük egymást ismerősnek. És ennyi :) Fogadott szülésznő volt, elégedett voltam vele.
2010. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem még mindig az az orvosom, akinél születtem. Akkor volt valami gyakornok nővér, ha jól tudom, most meg belgyógyász.
2010. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja, az lemaradt, hogy 16 vagyok. (előző voltam)
2010. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!