Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » CG2222! Folyton keményedek,...

CG2222! Folyton keményedek, de rendszertelenül. Közel lehet a szülés? 37 hetes km.

Figyelt kérdés
Derekam majd leszakad, doki szerint totál lenn a baba feje.
2010. márc. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen értékkel 2 nap múlva szültem:)

csak még a szülés előtti éjjel teljesen abbamaradtak a keményedések és egy hatalmasat tudtam aludni (ami már nagyon rámfért...).

Második baba mondjuk nekem, és a 31. héttől egyre nyilt a méhszáj, 2100 volt akkor.

2010. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. Nekem talán nem ugyanilyen értékeim voltak, de az tény, hogy nagyon lenn volt a babám feje. Akkor a dokim azt mondta, valószínűleg nem húzom ki a végéig és úgy fog megindulni, hogy megreped a burok (mivel a baba feje folyamatosan érintkezett a méhszáj belső felével). Így is történt 37 hetesen indult be a szülés magzatvízszivárgással. :-) Igen, elképzelhető, hogy nálad sincs sok hátra és talán Neked is így indul. Sok sikert!
2010. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A C és G mit jelent a számok előtt?

Nekem nincs G, csak C, amúgy 2100, a 32.heti vizsgálaton.

34hetes kismami

2010. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!