Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki clexane-val szúrta magát...

Aki clexane-val szúrta magát egész terhesség alatt jobban odafigyelt a doki, többet bent volt szülésnél? Kellett valami injekció, hogy ne legyen túl nagy a vérveszteség? Ugye clexane-val is lehet szoptatni (szülés után még 6 hétig kell szúrni)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok (bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok). Én Fraxiparine-t kapok, hamarosan kiderül, mi is történik szülésnél. Majd megírom.

39hetes és 5 napos kismama

2010. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fraxiparinal oltottam magam,mégegyszer nem tenném.Nem csak az én véremet hígitotta hanem a babáét is.Akinek nem igazán tett jót.
2010. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért, mi lett a babával?
2010. febr. 20. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor született a kislányom az összes ér megpattant a kis arcában,teljesen lila volt a feje,ezt szó szerint értsd!

Majdnem vércserét kellett nála csinálni annyira magas volt a bilirubin szintje.Még egyszer nem oltanám magam mert igy is trombozist kaptam!

2010. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!