Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Klinika-tapasztalatok?...

Róbert Klinika-tapasztalatok? Melyik orvost javasoljátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen értelek kérdező, de azt tudnod kell, hogy kórházak között is van különbség. A SOTen pl nagyon nagy tisztaság van, a hozzátartozókat a gyermekágyas szobába nem engedik be, szakmailag kiváló háttér van és nagyon is figyelnek a kismamákra.

A PIC pedig nem egyenlő a koraszülött ellátással! Ha bármi komplikáció, oxigénhiány lép fel szülés közben, akkor ott tudják azonnal ellátni, hogy a legkevesebb károsodás érje a babát. Miután nekem szakmámba is esik, mert sérült gyerekekkel foglalkozom, ezért kicsit más szempontokat is figyelembe veszek.

Azt írtam, hogy a Róbertben jó a szülés utáni ellátás, ebben jobb volt, mint az a kórház, ahol másodszor szültem. Az viszont baromira nem tetszett, hogy a babáknál nem volt éjszakai orvosi ügyelet. Ha bármi adódott volna, mert adódhat, akkor ez azért rontja az esélyeket úgy gondolom...

Az sem teteszett, hogy a legkisebb gonddal már el akartak zavarni a terhesség alatt a Honvédba,, mert ott van terhespatológia. Most gondold el,l hogy jársz itt egy dokihoz, megbízol benne, elkezdesz keményedni és be fog utalni egy tök idegen kórházba, ahol nincsen orvosod, de azt tudják, hogy magán helyről jöttél.

Míg a Maternitiben a Papp doktor rendelkezik kellő kapcsolatokkal és gond esetén a SOTÉN szerez orvost a kismamának.

Bocsánat, hogy ezeket is leírom, ígérem többet nem fogok károgni. Vannak jó orvosok a Róbertben és van jó szülésznő is. (PL Zachár ERika) És van pokróc szülésznő is, aki nagyon bunkó volt velem. Szerencsére hamar vége volt a munkaidejének...

Ha természetes szülést akarsz, akkor meg kell ott is az orvost válogatni, mert valakinél kirívóan sok a császárok száma...Pl akinél én szültem. Többet nem szülnék nála, pedig sokan dicsérték..

Aki szimpi volt, az a Bardóczy doktor (ha szereted a jó fej laza dokikat), Herczegh doktor, Nyéky Boldizsár.

2015. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Velem meg Zachár Erika nem foglalkozott, bocsánat. Kétszer láttam hosszú órák alatt, akkor is csak elsétált mellettem, egyetlen szóval meg nem kérdezte, hogy vagyok. Rákötött a ctg-re és otthagyott magamra. Az egyetlen kép ami a szülőszobából megmaradt az óra a falon. Lelki támogatásból nulla volt aznap este. Még pisilni sem tudtam kimenni. Pedig amikor megtudtam, hogy ő lesz a szülésznő épp bent, megörültem neki. Kár volt.
2015. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az első babámat a SOTE I-szültem,sajnos nekem nagyon-nagyon-nagyon rossz tapasztalataim vannak velük.

De pl.egy kolléganőm az Uzsokiban szült,ő nagyon elégedett volt.Maternity-ben is voltunk,el is vetettük hamar.

Tudom,hogy sok esetben orvosa és személyzete válogatja

Teljesen más okokból kifolyólag(anyósom betegsége) sokat voltunk mostanában kórházban kísérőként,látogatóként.És igaz,hogy vannak olyan asszisztensek,akik iszonyú lelkiismeretes,kedvesek ügyeletben is,akár az éjszaka közepén,sajnos ez a ritka.

Ahogy az is tutira biztos,hogy a Róbertben sem mindenki 0-24 kedves,aranyos,vannak olyanok akik kevésbé szimpatikusak.

De hát ez mindenhol így van..

A Róberthez visszatérve nagyon változások vannak állítólag,nekünk azt mondták,hogy non-stop lesz gyermekorvos is februáról/márciustól,most olvastam a neten is a Telki megvásárlása kapcsán ezt az infót.

Meglátjuk,közel is vannak,összeségében minden mérlegelve nekünk vszínűleg ők lesznek a befutók.

Az orvos ajánlásokat köszönöm!!

2015. jan. 12. 19:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem Szakonyi főorvos úr volt az orvosom,csak jót tudok mondani.

Nem volt egyszerű a terhességem,de egy pillanatra nem éreztem,hogy le akarnak passzolni,sőt.

Szerintem ngyon jó választás,ha anyagilag meg tudjátok magatoknak engedni.

Tekse,Herczeg,Nyéky doktorok is nagyon normálisak.

Ha van konkrét kérdésed,írj

2015. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom A Róbert Klinikát. Csak akkor menj oda, ha problémamentes a terhességed, olyan mint a nagykönyvben. Abban a pillanatban ahogy valami gond adódik, már ráznak le magukról.

Az orvosok is csak addig kedvesek és normálisak, ameddig nem vagy problémás eset. Ahogy komplikáció van, vagy nehezen esel teherbe, már dollárjeleket vibrál a szemük. Csak a közönségnek meg a kameráknak szól a kedves mosoly. Mondom ezt úgy, hogy az első babámat ott szültem 2013-ban és akkor a fellegekben jártam, annyira elégedett voltam. Mostanra megváltozott a véleményem róluk, nem véletlenül. Privátban írok még ha még érdekel.

2016. ápr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem pozitív tapasztalataim voltak.

Nehezebb helyzetben is segítettek,szakmailag és emberileg is megbízhatóak.

Nem azt mondomn,hogy nem lehetne mit fejleszteni,de én nem találtam náluk jobbat

2016. ápr. 3. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!