Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 37hetes vagyok de nem érzek...

A 37hetes vagyok de nem érzek joslo fájást vagy ilyenek a hasam sincs lent csak néha nyilal a combomba görcs ami nagyon erös meg zsibbad a lábam, kezem, nyomást érzek az alhasamban sok van vissza? 1 ujnyira tágultam mult héten, akkor még nem jön?

Figyelt kérdés
Én m ár nagyon várom hogy meglegyen a babánk,szeretném már a karomban tartani meg a szülésen is jo lenne tul lenni.Mit tehetnék hogy meggyorsitsam a dolgot?Biztam a hévégi frontban de nem segitett,probáltuk a szexet is bár aktus nélkül orgazmus volt(ugy hallottam az méhösszehuodásokat okoz)nálam az sem jött be.Valami jo ötlet ?
2008. aug. 18. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A tünetek természetesek, de miért szeretnéd 37 hetesen megszülni?

Amúgy málnalevél tea, Caulophyllum homeopátiás szüléskönnyítő, fahéjas tea...stb.


Szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd, és ahogy a babádnak jó!!!


Üdv. 34 hetes kismami

2008. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Még annyit hozzáfűznék, hogy egyéne válogatja, hogy van-e ilyen korán jóslófájás, vagy sem. Nekem már 1 hete minden nap van (34 hetesen), de van ismerősöm, akinek a szülés napján jelentkeztek először jóslófájások.

2008. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso valaszolot kerdeznem, hogy a fahejas tea miben segit?
2008. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!