Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki feldagadt 80-100 kilóra a...

Aki feldagadt 80-100 kilóra a terhesség alatt (55 kg-ról), az hogy mert odafeküdni a szülőágyra? Narancsbőrös comb, popsi, semmi feszesség. Mennyire éreztétek kellemetlennek, hogy csak a gyerek miatt híztatok és azért néztek ki úgy ahogy?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 12:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez most vicc, vagy egy komoly kérdés?

A szülőszobán senkit nem érdekelnek a kilói és a narancsbőre az biztos!

Én 10 kilót híztam (57-ről 67-re), és csak azért szóltam a súlyomról a műtősfiúnak (mert sürgősségi császárra kellett, hogy vigyenek), mert szegény elég vékonydongájú volt, és féltem, hogy el fog ejteni :-) Amúgy szerencsére ez nem történt meg annak ellenére, hogy a srác szintén 67 kiló volt. Visszafelé még poénkodott is, hogy szerencsére gyorsan ledobtam vagy 5 kilót a műtőasztalon, és így könnyebben emelt át a hordágyra.

2014. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ki a fene nézi szerinted ott, hogy feszes e a combod???"


Megjegyzést biztos senki nem tesz, de azért ne legyünk már naivak, az emberek látnak, még csak bámulni sem kell, és 110%, hogy mikor lát egy bálnát a szülőágyon akkor megfordul a fejében, hogy na ez is végig zabálta az egészet, hogy 40-50 kilót felszedett, ha császárra kerül a sor élmény lesz a 15 centis fókazsír alól kibányászni a babát.

2014. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Eva H válasza:
Hat en is eleg nagyon elhiztam a terhessegeim alatt. Kb. 55 kg tol 75 kg. De a szoptatas utan lefogytam meg kevesebbre is (50kg). Az egyik baratnom meg olyan kover volt meg a terhessege elott is (kb. 150 kg) hogy meg 38 hetesen sem latszott hogy terhes volt. Es szules utan sem fogyott egy grammot sem. Nos ezt en tenyleg nem ertem, hogy lehet egy ember ilyen igenytelen..
2016. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kérdező és a 71%os egy és ugyanaz a személy.
2019. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!