Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki feldagadt 80-100 kilóra a...

Aki feldagadt 80-100 kilóra a terhesség alatt (55 kg-ról), az hogy mert odafeküdni a szülőágyra? Narancsbőrös comb, popsi, semmi feszesség. Mennyire éreztétek kellemetlennek, hogy csak a gyerek miatt híztatok és azért néztek ki úgy ahogy?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 12:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem magáról ír:)
2014. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
En 13 kg-ot hiztam eddig 39 hetes vagyok. 67-rol indultam es 172 cm magas vagyok. Nem voltam soha sovany de kovernek sem mondanam magam. Most pedig megis ugy erzem magam mint egy balna:)) Nem is nagyon figyeltem a kaloriakat az igaz, megettem ami jol esett. Meg a 20 kg belefer de 40-50 kg 9 honap alatt lehetetlennek tartom...
2014. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen elferdült gondolkodást sosem értettem. Mond, te szépségversenynek éled meg a szülőágyat? A dokidat szerinted érdekli a feszes combod? Nevetséges vagy.
2014. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 65 kg-san mentem szülni, fitt kismama voltam. Ha többet híztam volna, sem zavart volna a szülőszoban. Ugyanis, amikor végre elhitték, hogy szülők és szülőágyra fektettek, csak azt tudtam kiabálni, hogy bepisilek, és szétreped a hólyagom és a hüvelyem, ketté nyílok. Kitolásig csak ez érdekelt, azt hittem, hogy meghalok. Nem zavart volna, ha nem feszes a combom, vagy popsim, mert attól rettegtem, hogy a gyerek szétrobbant szó szerint. De ha valakit abban a helyzetben az zavar, hogy nem elég feszes a combija, irigylem érte, mert valószínűleg könnyebb szülése van mint nekem volt.
2014. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Én is foglalkoztam magammal... arról nem tehetek sajnos h kb 10 kg víz is jött fel rám. Ja és nem, nem 40-45 kilót hiztam, félreértés ne essék. 23 kilot szedtem fel. De akkor is szétcsattogott a bőröm, a bokám eltünt a vizesedés miatt, a kezem is mint egy férfié... de akkor pont nem érdekelt ez, meg sztem se a szülésznőt se az orvost. Láttak ők már cifrább dolgokat is valószínűleg.
2014. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 piroska és a farkas ***** válasza:
100%

jaj de jot röhögtem, már ne haragudj :)

Szerintem viszonylag kevés olyan nő van, aki a ktolás előtti percekben, leizzadva a vajudástol, azon tiprodik, hogy narancsbőrös...

Egyébként szerintem ez nagyon sok hízás, egészségügyi szempontbol megérteném, ha aggasztana, de a kérdésből ugy tünik, h pusztán esztétikai szempontbol zavar. És azzal pedig nem értek egyet, hogy " csak a gyerek miatt"-ez inkább csak egy jo ürügy.magamrol tudom, hogy kb 5 kiloval kevesebbet híztam volna, ha az utolso 2 honapban odafigyelek. A " gyerek" nem " követelt" semmit, simán csak tul engedékeny voltam magamhoz. na most elolvasta a férjem a kérdést és szerinte fel kell venni egy alakformáo harisnyát a szülöágyra, a megfelelő helyen kivágva...:)

2014. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyan "csak" 56-ról 74-re dagadtam, de mikor jött értem a műtős fiú (programozott császárom volt) és le kellett vetkőznöm, kicsit kellemetlenül éreztem magam, főleg mert még meg is kérdezte hány kg vagyok (gondolom azért, hogy mekkora emelésre készüljön). Fura volt kimondani, hogy 74, kicsit szégyelltem is, bár valóban a kutyát nem érdekelte, igazából ott senki nem ezzel foglalkozik, én is csak egy pillanatig éreztem ezt, aztán folytak tovább gyorsan az események.

Én nagyon vizes is voltam, egy hónap után 59 kiló voltam, most 2 hónapos a babám, még mindig annyi vagyok.

De hozzá kell tennem, hogy előtte sem voltam valami feszes sajnos.

2014. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a gyerek miatt? A gyereknek ez pont nem érdeke. Egyébként akit zavar a hízás, azt kevesebb kiló is ugyanígy zavarja. Másrészt kisebb gondja is nagyobb ennél mindenkinek (!) a vajúdás és kitolás alatt, császármetszés előtt is.
2014. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
én 20 kilót szedtem fel, mindent ettem ami egészséges volt, és jólesett. De ez kicsit sok, furcsa a kérdező nem nyilatkozik ez ügyben? ha, pedig valamilyen betegség miatt ment fel így, akkor az orvos a nyitja. nem túl ésszerű a kérdés vagy nem tudja mit akar? szülés előtt???? tényleg ez a legfontosabb????
2014. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én 9-11-12kg ot híztam a terhességeim alatt. 68kg-mal kezdtem. Magas vagyok. Nem éreztem magam dagadtnak, sőt csinos kismama voltam. Nem is jutottak ezek a gondolatok az eszembe, amiket írtál.

Egyébként szerinted miért ne merne odafeküdni egy ilyen kismama a szülőágyra? Ha sokat hízik inkább szülje meg a gyereket egy bokorba, mert nehogy meglássák a narancsbőrét a szülőágyon, vagy mire gondoltál?

Magadról írtál?

Egyébként amit már más is írt, természetellenesen sok 55kg-ról 100kg-ra felhízni 9hónap alatt, még akkor is, ha kismama lennél. Ez borszasztó sok.


Ez a mondatod, hogy a gyerek miatt nézek ki úgy ahogy.... hát- én nem szégyelltem magam, amiért életet adok egy kisbabának. :)

2014. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!