Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőnek mennyit szoktak...

Szülésznőnek mennyit szoktak adni? Azt mondta annyit adjunk, amennyit gondolunk.

Figyelt kérdés
Nyíregyháza
2010. febr. 2. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nagyon meg voltunk vele elegedve, nagyon aranyos volt, 2008-ban szultem, 10000 ft-ot adtunk.
2010. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Nyíregyi vagyok, én úgy hallottam 10-30 ezerig szoktak adni, de ezt mindenkinek a pénztárcája határozza meg! Ki a szülésznőd?
2010. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Nyíregyházán szültem, hanem Egerben, de nem volt a szülésznő megfogadva, de nagyon sokat segített, és nagyon rendes volt, mi 10000 adtunk neki.
2010. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem Nyíregyházán fogok szülni, hanem Tatabányán. Fogadtam szülésznőt, és Ő azt mondta, hogy nem a pénzért csinálja, ha meg leszek elégedve vele, akkor adok, ha nem nem. Én tudom hogy meg leszek elégedve, mert egy tündérien kedves nő.10 éve van a szakmában. Virágot fog kapni, és egy ajándékcsomagot, amiben lesz édesség,kávé,bor,valami porcelán izé, és egy borítékos képeslap,a babánk fotójával,és benne a pénz. Nem tudom mennyit kap,de 15 000Ft.-ot biztosan.


Könnyű szülést Nektek!


35 hetes.

2010. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Podlovicsné Marika lesz.
2010. febr. 2. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!