Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár előtt...

Programozott császár előtt mikor kellett befeküdnötök a kórházba?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem aznap reggel. (mellrák miatt kezelés kellett, nem várhatták meg a 40 hetet, 37 hetesen császároztak)
2014. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia!Nekem idén július 4-én született a kislányom, programozott császárral, és előtte 3-án kellett befeküdnöm. Már kb 3 héttel előtte megvolt az időpont. :) Nekem nagyon szuper volt az egész császáros szülés. 5 napot voltunk bent, de csak pozitív élményeim vannak. Neked mikor kell befeküdnöd?
2014. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett befeküdni, két nappal előtte mondta a doki, hogy szerdán reggel akkor csomaggal menjek.
2014. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nem kellett befeküdnie. Volt egy fix. hétfő reggeli időpontja, aznap reggel kellett volna bemenjen, de péntek este elfolyt a víz, így előbb jött :)
2014. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett befeküdni, aznap reggel 8-ra kellett menni. Nekem is nagyon szép emlék a császár, nagyon jó protokollal csinálta a kórház, az első perctől együtt voltunk. :)
2014. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett egy nappal előbb sem, az enyém estére volt megbeszélve, és du 4 körül mentünk be, fél 6 körül lett meg a baba. Szintén pozitiv császáros tapasztalatokkal.
2014. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm este befeküdt, korán reggel vitték császározni.
2014. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett befekudni. Reggel 8ra mentem, 9kor toltak is be a mutobe.
2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szegeden szültem, előtte való nap be kellett feküdni, ott ez a protokoll. Úgy volt, hogy akkor este megkapom a kúpot, ami reggelre "kipucol", és utána műtenek. Hát, a fiam nem várt kúpra, meg a programozott császárra, még aznap délután elfolyt a vizem, rá háromnegyed órával már kint volt. :)
2014. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!