Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 11 évvel ezelőtt szültem,...

Ha 11 évvel ezelőtt szültem, igaz, hogy teljesen első szülésként kezelhető a mostani szülésem? 37 hetes km

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos..ha jól tudom 9 év a mérce (de mindenképp vmi a te korod körüli időpont)


DE, végülis már előnyben vagy,mert tudod mi lesz:)

2010. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. Én 14 éve szültem és 3 hete megint, rövid volt a vajúdás, sőt nem is volt. Az első fájástól számítva 3 óra múlva megszületett a kisfiam. :) tuti szülés volt, nem úgy, mint a lányommal. Ővele sokat szenvedtem.
2010. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koztem es a hugom kozott is 14 ev van:)
2010. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elso lanyomat 30 ora vajudas utan szultem, vakummal, a masodikat 8 evvel kesobb, az elso fajastol a baba megszuleteseig 8 ora volt. Sokkal konnyebb es kevesbe fajt.
2010. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosilag annak kezelik, ez igaz. Én 10 évvel a 3. után szültem a picit, nekem ezt mondta a doki és a szülésznő is. De: reggel 6 körül éreztem az első fájásokat, de nagyon gyengén...9-kor értünk be a kórházba (csak azért mentem ilyen korán, mert az előző szülés nagyon gyors volt, 4 óra alatt meg volt a fiam az első fájástól),akkor már 2 perces fájásokat mutatott a gép, de én nem nagyon éreztem, akkor voltak 70-80-asok. Mivel a burok nem repedt meg magától és a bent lévő orvosok épp nyaralni indultak du., így megvárták az ügyeletes orvost, akit 2-re rendeltek be..addigra már teljesen kitágultam, ő burkot repesztett és 1/2 3-kor kint volt a kislányom.. Szóval ez is elég gyors volt.
2010. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,úgy kezelik.15.5 év van a középső és a kicsi között.Amikor felvettek a szülőszobán,így mondták,hogy harmadik,de orvosilag első szülés.Az első fájástól,amit a második 40 perc múlva követett 7óra alatt meglett.
2010. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!