Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs autónk, mivel menjünk...

Ha nincs autónk, mivel menjünk szülni? Inkább taxi vagy mentő?

Figyelt kérdés

Busszal nem mernék nekiindulni, mert kb 40. perc, és 3-szer is át kellene szállni.

A mentőtől kicsit tartok, hogy mit fognak szólni, viszont a taxitól meg azért tartok, hogy nem fog elvinni, nehogy a kocsijában szüljek meg. Lehet hogy buta kérdés, de már ilyeneken parázok!


2008. aug. 15. 20:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

17 éves vagyok de nem értem hogy egy anyuka hogy beszélhet így? :(

miért beszélsz ennyire csúnyán?

azért remélem hogy a gyermeked ezt nem tanulja meg tőled

2008. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%
A gyerekem nem olvassa ezt az oldalt. Mivel 10 hónapos :) Tisztában vagyok vele, hogy néha csúnyán beszélek, rossz szokás. A gyerek előtt természetesen nem beszélek így.
2008. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
13%
Mármint a kisebbik :D
2008. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Pollypolly87, talán azért vagy ennyire bunkó, mert egyedül neveled a gyereked, és emiatt frusztrált vagy? Vagy azért neveled egyedül, mert a gyereked apja sem bírt elviselni?
2008. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%

Kedves buszosmami!


A többi általad hisztisnek titulált anyuka is csak segíteni szeretett volna, ahogy te is, ne izgulj, nem veszik el a top helyezésed... Ők is csak személyesen jártak utána a kérdésnek, csak ők nem busszal, hanem mentővel vagy taxival. Mért fáj ez annyira neked?

Ha ilyeneken így kiakadsz, előbb utóbb tényleg szükséged lesz arra a mantőre, gutaütés miatt. Lehet, hogy attól félsz, akkor épp szülni visz valakit, és nem fog kiérni?

Szerintem szólj apának, kezdjen veled valamit, hátha jobb lesz!

Vagy relaxálj!

2008. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
43%
A buszosmami egyedül neveli a gyerekét...
2008. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%
ÚÚÚÚÚÚÚ mi ez inkvizíció?Mi közötök hozzá,hogy milyen a családi és szociális viszonya?Na ki a bunkó?Én is csámcsogjak a férjeiteken!Mert kibírja a kényes őkelme királykisasszony pofátokat!
2009. júl. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy régi már a topic, de inkább írok, hátha vki rákeres, mint én is tettem. :)


A mentőket lehet hívni, ha beindul a szülés és nem fogják kiszámlázni. Nekem a védőnőm mondta és itt van a honlapjukon is:

[link]


A védőnőm azt mondta, hogy ha nincs komplikáció, akkor elvisznek az általad jelzett kórházba. Vérzés esetén viszont a legközelebbibe visznek, akkor is, ha nem az a választott kórház.


Üdv,

Eszter

2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!