Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mivel...

Császármetszés után mivel kented a sebedet, hogy ne legyen ronda a heg? Milyen lett végül? Két napja volt váratlanul császárom.

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmivel! Nekem császár után 2 héttel volt a varratszedés és akkor már csak egy vékony csík volt, most 9 hónappal később észre sem lehet venni csak ha vki nagyon szugerálja a hasam alját. Sztem ne bántsd!
2014. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kentem. Az enyém nagyon szép, szinte nem is látszik. Egy hajszálvékony heg, teljesen bőrszínű, nem emelkedik ki, nem süpped be. Ha az arcomon lenne az sem viselne meg.
2014. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Surgos csaszarom volt 36 hetes terhesen. Soha nem kentem be egyszer sem utana. Gyonyoru szep heg van, szinte nem is latszik semmi. Ugyesen dolgoznak, el se hinned. Mikor levehettem a tapaszt szornyu latvanyra szamitottam, mikor meglattam felrohogtem h csak ennyi?! :D 21 honapja szultem, de nem is latszik belole semmi szinte.
2014. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm körömvirággal kente és egész szép kis hege lett! De volt olyan az ismerőseim között, aki valami ezüst (jodidos,vagy oldatos) valamit használt - na neki szinte semmi sem látszik! az ezüstöt használják az égési sérülteknél is! kérdezz rá milyen ilyen termék van, de lehet csak magánrendelésen jutsz hozzá...ezt nem tudom
2014. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szombaton reggel volt a császármetszés, szerdán lesz a varratszedés. 5 nap után.
2014. nov. 3. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Contractubex-szel kentem, szép lett.
2014. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok, nekem is 5 nap utan volt a varratszedes mielott mentem vokna ahaz. Annyi h utana meg par napig nem erhette nagyon viz es le kellett tapasztanom.

Ugy szedij a varratot raadasul h egyik vegen elcsippantjak a masik vegen meg egybe egy hirteken mozdulattal kirantjak. Kicsit muntha megcsipnenek olyan erzes csak. Nem faj, csak kellemetlen egy pillanatra. :-)

2014. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg annyit, ha gondolod kuldok szivesen kepet a hegrol. :-)
2014. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy arra, hogy csúnyán gyógyulj, akkor elvileg azonnal el kell kezdeni kenni, a neve most nem jut eszembe, de a doki biztosan megmondja. Én sajnos ebbe atípusba tartozom és bármilyen ügyesek voltak a dokik (más okból 2szer vágtak), csúnyán gyógyult. Vadhúsos, heges, kidomborodik, más színű :/ A háziorvosom mondta, hogy most, hogy már tudom, hogy ilyen vagyok, egyből kérjek legköelebb krémet rá.
2014. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kentem, abszolút nem látszik, csak ha mm-ekről nézed.
2014. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!