Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Többedik szülés hogy...

Anyukák! Többedik szülés hogy indult, akiknél már nyitva volt a méhszáj?

Figyelt kérdés
Fájásokkal, vagy burokrepedéssel? Időben vagy előbb? S innen mennyi idő volt, míg meglett a baba?
2010. jan. 26. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1 ujjnyira nyitva voltam már 2 hete. 38 .héten szültem, 2 .kisfiunk, arra ébredtem hogy pisilnem kell, pisiltem, majd leültem a géphez netezni. rögtön elment a magzatvízem, ez volt 5 óra 10 kor, kórházba értünk 5 óra 45-re és 5.55-kor meglett.

Azt mondták ez rohamos szülés volt, átaludtam a kitágulást, rögtön 1 perces fájások lettek, a kocsiban már tolófájásaim voltak, épp hogy beértünk, se beöntés semmi, nem hitték le hogy szülni fogok, mondtam hogy érzem a fejét, megvizsgált egy doki (a sajátom nem ért be ) és már nyomtam is. 4200 gramm és 52 cm. Nagyon gyors volt, de jobb is így :). minden jót.

2010. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2.babánk 41hétre született,már 2napja folyamatosan tágultam, korházba fektetett a doki, az 1. fájástól számított 3 órán belül+született, nem akarták elhinni, hogy jön a bébi,fél óráig percenként jöttek a fájások, mire +vizsgáltak, utána b.repesztettek.1.babánk,1.fájástól számolva 1ó57p+szül.
2010. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második terhességemnél a 36. héten 1 ujjnyira nyitva voltam. A 38. héten elfolyt a magzatvizem, és 2 óra múlva indultak meg a fájások. 12 órát vajúdtam, de a szülés gyorsan ment.
2010. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első terhességem nagyon gyorsan zajlott. Most kicsit azért izgulok, hogy nehogy túl gyorsan menjen, legyen időm még lerendezni a nagyfiam.

2010. jan. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!