Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek, azok...

Akik császárral szültek, azok válaszait, tapasztalatait várom!?

Figyelt kérdés
Az én drága barátnőm ma hajnalban adott életet, kislányának. Nagyon boldog vagyok, és be szeretnék menni hozzá a kórházba, de nem ma hanem olyan péntek magasságában. Nem tudom, hogy fogadna szerintetek, ti örültetek a látogatóknak? Csak azért kérdezem mert én nem. Mondjuk nekem meg is volt rá az okom. 33 hétre szültem meg a kislányomat, akinek tüdőgyulladása volt. Én senkit nem akartam látni, viszont aznap mikor megszültem átgyalogoltam a koraszülött osztályra, ami kb 1km-re volt a szülészettől.Szóval a fizikumommal minden ok volt csak a lelkemmel nem.
2010. jan. 26. 11:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó sok időd van mindenki kérdését számon tartani! Jó neked!
2010. jan. 26. 12:12
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd fel holnap és kérdezd meg,mit szólna ahhoz,ha bemennél.én császárral szültem,de koraszülött osztályra került a baba,oda minden nap mentem,mert vittem a lefejt tejet.szombat délután szültem,vasárnap már jöttek,igaz,anyuék.de én örültem neki,csak nagyon sokáig maradtak és fájt a sebem.rövid időre szerintem bemehetsz.vigyél neki madártejet,vagy valami finomságot,meg innivalót.én ezeknek nagyon örültem.
2010. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nem zavar, hogy ha többször teszed fel ugyanazt a kérdést, csak felakartam hívni a figyelmedet, hogy ellentmondásba kerültél saját magaddal. Nem bántani akarlak.

Sajnos nincs sok időm, csak onnan emlékeztem a kérdésedre, mert én is válaszoltam rá. Azóta nem is nyitottam fel a gépet. Pont ma, és pont a te kérdésedbe ütköztem.

A véleményem még mindig az, hogy hívd fel, és kérdezd meg tőle, hogy hogy érzi magát, és mikor látogathatnád meg. Lehet, hogy ismét elutasít, de ne sértődj meg, hisz gondolom te is voltál olyan helyzetben, amikor fenébe kívántad a látogatókat. Gondolom, amikor meglátogatod, szeretnéd, ha örülne neked, és nem nyűgnek tartana.

Ha igazán olyanok voltatok, mint a testvérek, akkor szemelőtt tartod a kérését.

2010. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én 35. hétre szültem koraszülött osztályon 1980 g-mal született kislányomat meglátogatni 10-en x kg vízzel a lábamban is volt erőm és fogadtam a látogatókat is de lelkileg most 10 hónap után sem gyógyultam meg.Neki(barátnődnek)biztpsan nincsenek ilyen gondjai.Hívd fel ha pozitív akkor menj be s látogasd meg ha nincs még jól várj pár napodt.Egyébként te hogy vagy?Írj privit ha van kedved!
2010. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Írtam privit.
2010. jan. 27. 09:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!Én éjjel 23:18-kor szültem és már másnap! jöttek hozzám,én örültem a látogatóknak:) Viszont otthon nem!!!Pedig elég kényes típus vagyok de azért kibicegtem a látogatókhoz......Szerintem hívd fel,hogy mit szól de szerintem örülni fog mert látszik,hogy jó barátnők vagytok!(mível így írtad,hogy "az én drága barátnőm" )

5 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!