Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek, azok...

Akik császárral szültek, azok válaszait, tapasztalatait várom!?

Figyelt kérdés
Az én drága barátnőm ma hajnalban adott életet, kislányának. Nagyon boldog vagyok, és be szeretnék menni hozzá a kórházba, de nem ma hanem olyan péntek magasságában. Nem tudom, hogy fogadna szerintetek, ti örültetek a látogatóknak? Csak azért kérdezem mert én nem. Mondjuk nekem meg is volt rá az okom. 33 hétre szültem meg a kislányomat, akinek tüdőgyulladása volt. Én senkit nem akartam látni, viszont aznap mikor megszültem átgyalogoltam a koraszülött osztályra, ami kb 1km-re volt a szülészettől.Szóval a fizikumommal minden ok volt csak a lelkemmel nem.
2010. jan. 26. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia!


Én hozzám jöttek, de másokhoz is, ahogy láttam; és ez független attól, hogy császáros volt-e a szülés vagy nem? Miért, a "császáros" anyukáknak szégyelleni kellene valamit?? :) hívd fel őt holnap és kérdezz rá 1xűen a gratuláció után, hogy lehetséges volna-e hogy meglátogatod, fogad-e látogatókat? Ilyen egyszerű:)

2010. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, mikor hívjam fel először szerintetek? A válaszokat előre is köszi!!!
2010. jan. 26. 11:59
 3/16 anonim ***** válasza:
holnap délelőtt mondjuk, mert első nap biztos nagyon fáradt, gyenge még.
2010. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na most ki beszélt itt ilyenről, egyszerűen arról van szó, hogy nem lehet csak a földszintre menni, és neki le kell jönni igaz lifttel. Én láttam, hogy akiket császároztak, nem nagyon bírtak még járkálni az első napokban. Miért kell egyből ilyen hülyeséggel támadni?
2010. jan. 26. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Pár nappal ezelőtt ha jól tudom, te tetted fel ezt a kérdést, akkor ezek voltaka kommentjeid:


Mikor menjek látogatni a barátnőm babáját? Egy kicsit elképedtem azon amit mondott.

A barátnőmmel olyan mintha testvérek lettünk volna az én babám érkezése előtt. 33 hétre szültem, de már 8 nap múlva haza engedtek minket a kórházból, nagyon féltettem a kis 2350g-os babámat. A barátnőm és a párja másnap már jöttek is látogatni, csak a szüleimnek és nekik engedtük a látogatást. Azóta eltelt 10 hónap, és egy kicsit ritkábban látjuk egymást. Ő nemsokára /hetek, napok/ szülni fog.

A múltkor kérdeztem tőle, hogy mikor szeretné, hogy majd meglátogassam őket. Arra számítottam, hogy azt mondja, hogy amikor jónak látom, de nem így történt. Azt mondta, hogy ha majd megszül, akkor erre visszatérünk. Azt is mondta, hogy a barátokat olyan 6-8 hétig nem nagyon akarja fogadni.

Na szép, be lettem sorolva a többi hülye huszonéves gyerekagyú barátja közé.

Én amúgy sem akartam volna 4 hétnél hamarabb menni, csak ez úgy szíven ütött. Ti mit tennétek? Vélemények?


A kérdező kommentje:

Nem engednem be senkit a kórházba, látogatási tilalom van, csak a halba lehet bemenni, de császározni fogják, úgyhogy nem tudom le tud e majd jönni.


A kérdező kommentje:

Nem haragszom rá! Amikor én szültem, akkor is influenza/sima/ járvány volt, és a kórházba nem engedtek be senkit. Egyébként ő nem kérdezte meg, hogy mikor jöhet. De mind egy már lehiggadtam, csak hirtelen rosszul esett. De amúgy sem mentem volna az első hetekben.



De amúgy sem mentem volna az első hetekben.- Akkor most mégis bemész hozzá, ráadásul az első napokban?

2010. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én éjjel 9 óra 44-kor szültem császárral. Hát másnap baromi rosszul voltam, mindenem fájt. Senki sem hiányzott. De én rosszul viseltem az egészet. Az orvos azt mondta, hogy a korom miatt regenerálódom nehezen (37 éves vagyok). Ezt szerintem embere válogatja. Volt velem szemben egy szintén császáros kismama, és már a második napon a lábával emelgette a paplant én meg még csak pislogni tudtam. Szóval szerintem is kérdezd meg, hogy van és meglátogathatod-e?
2010. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
??? (én kérek elnézést)
2010. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel, hogy mit szólna hozzá, ha meglátogatnád. Mondd meg neki azt is, hogy azért kérdezed, mert magadból kiindulva nem biztos hogy örülne bárki látogatásának. Én az első gyerekemnél már a szülés előtt eldöntöttem, hogy senki ne jöjjön a kórházba, csak a családtagok. Pl. haverokat nem akartam, zavartak volna. Most másodszorra, viszont nem ellenzem, jöhet bárki :)
2010. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aki normálisan válaszolt annak köszi!!!
2010. jan. 26. 12:06
 10/16 A kérdező kommentje:

12:02-es. Neked ki szabja meg hogy kérdezz e valamit és hányszor? Basszus ha akarom 10szer felteszek egy kérdést és téged ez miért zavar?

Az első hetekben azért nem megyek HOZZÁJUK mikor már otthon vannak, mert a kicsit féltem, de ŐT megszeretném látogatni a kórházba és vinni neki valami értelmes kaját ÉRTED????

2010. jan. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!