Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex. Baj lehet?...

Tittiritty kérdése:

Szülés utáni szex. Baj lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma 7 hete szültem, sajnos császárral. 2 napja szexeltünk a párommal és pár óra múlva elkezdett fájdogálni a hasam és a derekam. Olyan mensi-szerű fájással és kicsit vérezgetek. Kontrollra csak jövő héten tudok menni, mert a dokim síel. Szerintetek ez az első mensi lehet vagy valami bajt okoztunk?
2010. jan. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, csak még a dolgok nem jöttek helyre 100%-ra. Ha erősödik a vérzés, akkor irány egy doki. De tényleg lehet 1. mensi, bár egy kicsit korai. Szoptatsz?
2010. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az első együttlét után kicsit ilyen barnás váladkom volt,de csak egy nap!Én is megilyedtem,de azóta nincs semmi!Én hüvelyi úton szültem,és 6 hét után próbáltuk...

7 hetes baba anyucija

2010. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat. Szoptatok, ezért is gondoltam, hogy még korai lenne a mensi. De itt utánaolvasgattam és teljesen egyén-függő, hogy kinek mikor jön meg először. Remélem, hogy nem csináltunk semmi bajt, de már rémeket látok:-)
2010. jan. 25. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, bár én hüvelyi úton szültem, de az első 2,5 hónapban minden aktus után véreztem és fájt is az egész női belsőtestem. Hiába csináltuk tatásan, akkor is. Doktornőm csinált UH-t, de semmit nem talált a méhszájnál.
2010. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mind 2 babám szoptattam, az 1. gyerek születése után kereken 6 héttel-napra pontosan-jött + elöször. a szex + már a 4.héten +volt, 2.babánála 3. héten.
2010. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!