Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varratok? Honnan? Pedig a...

Varratok? Honnan? Pedig a kórházban volt varratszedésem.

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha túl részletes leszek!!!! 3 hete szültem, és ma szántam rá magam, hogy tartok egy kis "önvizsgálatot" itthon. (mondjuk elsősorban a gyógyulófélben lévő aranyeremre voltam kiváncsi). És hát egy kisebb csomó "cérnát" (vagy mit) találtam a hüvelybemenetnél. Először azt hittem, kisebb alvadtvér.... de nem. Nem piszkáltam, ki tudja... Csak meglepődtem, mert hát a kórházban volt varratszedésem. De akkor ez micsoda? Kiesik majd magától? Gondolom az meg még normális, ha fájdogál a gátsebem, ugye? Nem vészes, inkább húzódik.


Előre is köszi a segítséget.


2010. jan. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak belsö varratok, amik maguktól felszivódnak és utánna kijönnek - szerintem ezekböl találtál valamit.
2010. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kórházban már csak elvágják a cérnát, nem húzzák ki. Ezek idővel ki fognak maguktól esni. Régen, míg nem ilyen cérnával varrtak, ki is húzkodták szépen az összeset...nem volt valami kellemes élmény..brr, még a hideg is kirázott, ahogy visszagondolok :) Persze, hogy normális, hogy húzódik, mert gyógyul. Később még viszketni is fog :D
2010. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jól van, akkor megnyugodtam, hogy a főorvos úr nem csak ott felejtette a varratokat :) Szóval majd kipotyog. És még viszketni is fog.... :( Kicsit leamortizálva érzem magam.... Gátseb, aranyér, felázott mellbimbó, lötyögő has, éjszakai izzadás...pffff...a férjem meg tök jól néz ki. persze nem panaszkodni akarok!!!!! Egyik sem zavar annyira, csak az én kicsi Kincsemnek jó legyen :)
2010. jan. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!