Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a fájások, éles,...

Milyenek a fájások, éles, vagy tompa érzés? Mintha kést forgatnának benned?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a derekam fájt, olyan volt, mintha perzselnék.

Egyszer hátra is nyúltam, h tuti nem égeti-e ott valami, kár volt, még az érintés is rendkívül fájt.

Utána ez átváltott a tólófájásoknál olyan érzésre, mint amikor nagyon kell wc-zned, az már éles fájdalom volt, hascsikarás szorozva 100-al.

De ez az utolsó fél óra volt csak.

2010. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem mind a hárommal éles fájások voltak, jöttek addig semmit még megmozdulnisem volt kedvem aztán mikor elmúltak, gyorsan pakolás, fürdés telefonálás majd megint kapaszkodás a szekrénybe aztán beülni a kocsiba, kapaszkodni apát nem idegesíteni odaérünk oadaérünk kocsiba rádióhallgatás kapaszkodás és odaértünk, az elsővel 4 órát voltun ka szülőszobán a másodikkal fél órát a haarmadikkal 12 percet és már meg is születtek.

magzatvíz nem folyt el,


szerintem amíg lehet maradj otthon mert a kórházban elég rossza vajúdni


sok sikert és nagoyn szép szülsét

2010. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább tompa volt,mintha egy hatalmas kö nyomná és feszitené a hasam alját.
2010. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a vajúdást nehezebben viseltem, mint magát a szülést. (mondjuk a vajúdásom változó intenzitású fájásokkal 28 óra volt, a szülés meg 1 óra 40 perc) Derékfájás, meg mintha az egész alsó részem, a csontok szét akarnának nyílni. Sokszor úgy éreztem, menten elájulok. Tolófájásoknál tényleg olyan érzésem volt nekem is, mintha kakilni kéne (szerencsére volt előtte beöntés, így nyugodtan nyomtam, nem kellett tartanom attól, hogy.....) És ezek úgy IGAZÁN fájták, de máshogy, mint a vajúdás alatt és ezeket jobban is viseltem.

2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vajúdás fájt nagyon. Nem is fájás, hanem görcs. Olyan, mint a menstruációs görcs, ott alul, de ezerszer jobban fáj és csak 1-1 percig tart. utána mintha elvágták volna. Nekem ez ment 8 órán keresztül 2 percenként a sz@r oxytocintól. A tolófájásra már nem emlékszem, szerintem az már nem is fáj. Én nem éreztem semmiféle kakilási ingert, de még hasonlót sem. Gyors és könnyű szülést és ne aggódj, mindenki túléli, valaki még többször is életében!!
2010. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, mint egy jó erős menstruációs görcs. Utána sajnos császároztak.
2010. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!