Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha burokrepesztéssel inditják...

Ha burokrepesztéssel inditják a szülést, az hová folyik ki, és tényleg kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a vizsgéló ágyra kellett felfeküdni és a fenekem alatt volt egy tál és abba folyt. szagát nem éreztem(valószínű hogy azert mert nagyon ideges voltam:)
2010. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami szaga nem vészes, de különben bedobnak alád egy vödröt aztán folyatsz...
2010. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mihez hasonlit a szaga-barátnőm azt mondta,hogy hús szagú?És meddig folyik?Utána mikor indulnak a fájások?
2010. jan. 25. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ágytálat tettek oda, és semmit nem éreztem, csak azt, hogy valami meleg folyik. Semmi kellemetlen nem volt benne! Kétszer is csinálták, mert az elsőből maradt valami.
2010. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1-vagyok nekem szinte végig folyt de adtak egy betétet és bazt a lábam közé kellett szorítani hát az úgy elég gáz volt mert se bugyit semmit nem vehetsz föl.
2010. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt,a fájások nekem úgy rá félórára kezdődtek igazán
2010. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a vizsgálóasztalra feküdtem fel, és kihúztak egy tálat, ami be van építve a nőgyógy. asztal alá, oda folyt ki jó sok. Aztán kaptam egy hatalmas betétet, amit odekellett utána tennem a maradék szivárgó magzatvíz miatt, de már nem sok jött, a többi szülés után távozott. :) Szagára nem emlékszem, nem azzal voltam elfoglalva. :)
2010. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Picit fura szaga van, én a fiamon is éreztem az az illatot, de nem kellemetlen.

Megkérdeztem a dokit, h ilyen szagunk van belülről, amin jót nevetett:)

2010. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alám egy nagy betétet tettek. Nem éreztem büdinek, meg igazán semmilyen szagúnak...

Elfolyt a víz nagy része, aztán felálltam sétálgatni, egy újabb betéttel a lábam között, és vártam a fájásokat... És jöttek...

2010. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem éreztem semmilyen szagot. Alám tettek egy tálat,abba folyt. Utána meg én folytam szét a fájásoktól:)

2010. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!