Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. héten szedhetem egyszerre...

39. héten szedhetem egyszerre a Caulophyllumot és a Cimicifugát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy reggel vennék be 5golyó Caulophyllumot, este pedig 5golyó Cimicifugát. Szedte így vki?
2010. jan. 25. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én reggel vettem be mindkettőt,a szülésznőm így mondta.
2010. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen dózisút szedtél, s hány darabot? Nekem 15ch van. Akkor bevehetem egyszerre a 10db-ot (5Caulophyllum+5Cimicifuga)? Neked segített egyébként?
2010. jan. 25. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:

A kettő között teljen el egy kis idő!

Nekem így ajánlotta a szülésznőm!


Szülésznőm javaslatára szedtem:

Arnica CH 9 1x5 golyó naponta

Caulophillum CH5 1x5 golyó naponta

Cimicifuga Ch5 3 naponta 5 golyó

36. héttől szedtem

Málnalevéltea napi 2x2dl ittam azt is a 36. héttől.


Szülés után egy hétig még kellett szednem az arnicat.

Könnyű és gyors szülést kívánok. Utána jó babázást!

2010. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyik este egyikből 5 másik este másikból 5!Mikor elkezdődött a vajúdás(fél kettő)csak fél hatkor kezdtem fél óránként(először cimicit)akkor értünk be a kórházba 1 ujjnyi voltam(38.héttől)és 8:45-re teljesen eltünt a méhszáj és 9:25-re lett meg a kislányom!Első baba volt és nem kicsi 3950 gr és 61 cm!

Már 7 hetes és egy tündér!

Könnyű szülést,és boldog babázást!

2010. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak vajúdás alatt szedbem félóránként felváltva 5-5 golyót.
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan ezekkel a bogyókkal!Pontos előírás szerint szedd, nálam sajnos bekavartak.Szép szülést!
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis füzetem, hogy kell szedni a golyókat:

5ch__3-4x5 golyó naponta,

9ch__2-3x5 golyó naponta,

30ch__1-2x5 golyó naponta.


Én 30-asat vetten és egyik nap egyiket, másik nap másikat szedem, 1x5 golyót. Ezt egy anyuka írta, hogy ő így szedte, és is így szedem a 36. héttől.


A kisfüzetben azt írják, hogy a Caulophyllum 5ch-ban az utolsó 2 héten naponta is javasolt. Felkészíti a méhizomzatot a szülésre.


Az Arnica csökkenti a vérzése, gyorsítja a sebgyógyulást. Még ezt is ajánlják a szülésnél.

2010. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12:37-es vagyok, egyébként ez a kis füzet a Felicitas várandós csomagban volt benne, Te nem kaptál? Sok hasznos dolog van benne.
2010. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!