Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyitott külső méhszájjal...

Nyitott külső méhszájjal meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
34. hétben már nyitva volt, a doki azt mondta, hogy hamarosan szülök. Meg is ijedtem, nehogy koraszülés legyen. Most töltöm a 37. hetet, most viszont már örülnék neki, ha elindulna, mert a gyerek már most is nagyon nagy. Ugye nem fogom túlhordani? Az elsőt túlhordtam, elegem is volt már belőle a végére nagyon.
2010. jan. 24. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Még van 3 heted. Annak örülj, ha a baba időben jön, mert az az egészséges.
2010. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a terhesség általában 40 hét. De a 37. héttől már érett a külvilági életre, és nem lesz baja. Mivel már most 4 kg, nem nagyon szeretném őt is a 41. hétig hordani. Reménykedhetek, hogy előbb megszülöm?
2010. jan. 24. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kg, az uh-s súlybecslés nagyon pontatlan. Nekem szombaton mérték, 3970g-ra, és másnap megszültem 3460-al. Szóval nem biztos, hogy olyan nagy baba lesz. A nyitott külső méhszáj miatt meg akár túl is hordhatod:( Azért könnyű szülést, 4kg alatti babát neked!:)
2010. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne akard hogy előbb jöjjön. Ha 37 hetesen érett lenne a külvilági életre, akkor nem 40 hét lenne egy terhesség. Elég rossz az utolsó pár hét, én már tapasztaltam többször, de kitartás! :)
2010. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 31. héttől nyitva voltam bő egy újjnyira (külső belső),a 35.hétig szigorúan feküdtem,de utána nem!mindent akkor csináltam vasalás rajzok a falra...szóval ami még hátra volt,és dec 7-re voltam kiírva és 4-én lett meg a kiscsaj!És mikor itthon 4 óra vajúdás után a kórházban megvizsgáltak és azt mondta a doki 1 ujjnyi azt hittem sírva fakadok!viszont 4 órára rá a kezemben volt a 3950gr-os Bár 61cm-es kislányom!

Elég nagy vágásom lett,de ma már semmi bajom!

Drukkolok neked!Könnyű szülést,és utána sok kitartást és boldog babázást!

És első babám!

2010. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a doki tudja mit beszél a súlyról. Az első gyerekem 4,2 kg lett. A második még nagyobb szokott lenni. Ráadásul fiú. Szóval nem hinném, hogy nagyon nagyot tévedett. 4 kg lesz minimum, attól már nem is félek, de nekem a doki 5 kg-s babát jósolt. Ezért szeretném előbb megszülni. Én 38. hetesen születtem, semmi bajom nem volt. 37. héttől már nem koraszülött.
2010. jan. 24. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is ne akarj szerintem sem szülni.Az a 3 hét már kibírható, erősödjön csak még:-)

A nyitott külső méhszáj pedig nem jelent semmit.Nekem a félidőtöl nyitva volt egy újjnyira, és a méhnyakam is csak 1 centi volt, mégis időre született a baba.Sőt a 30. hét után mér a belsők is 1 újjnyik voltak, és mégis már én is lépcsőztem a végén(mert kórházban voltam)hogy induljon már el!De csak azért vártam a végét mert rossz volt a 3 hét kórház:-(

2010. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en 37 hetre szültem es makk egeszseges,3.25kg-al született most 4 honaposan 6.7kg.nekem is 35 heten kinyilt.
2010. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a 24. héttől 2100 a méhszáj leletem.. én szeretném végig hordani.. és erre van is esélyem..meg nincs is.. ez a harmadik babám..szóval simán jöhetne korábban mert a méhszáj már nem olyan erős... de drukkolok nagyon, mert 35 hetes vagyok és a lelet nem változott az elmúlt 3 hónapban..

Remélem minden simán alakul nálad és a nagy babóka rendben akkor jön amikor neki kell..

2010. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!