Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy szüljek?

Mit tegyek, hogy szüljek?

Figyelt kérdés
38+5 hetes vagyok, de már nem bírom tovább olyan nehéz a hasam!A gyerek meg csak ijesztget nem akar kibújni.Második gyerek de jobban félek, mint az elsőnél.Fiú és Néha azon gondolkodom szólok a dokinak császározzon meg, de azt mondják a gyógyulása fájdalmasabb és előtte ugyanúgy hagynak vajúdni.Adnátok tanácsot,lehetőleg tapasztalatból beszélők.
2010. jan. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nyugi, nem kell félni. Minden rendbe lesz, ne parázz. Nem kell egyből a császárra gondolni, az mégiscsak egy műtét, arról nem beszélve, hogy igaz, hogy ugyanúgy hagynak vajúdni és utána sokkal rosszabb. Én nagyon örülök, hogy nem császárral szültem, már a kétórás pihenőidő után a lábamon mentem a kórterembe, akiket meg császároznak napokig feküdniük kell. Különben meg ha normális dokid van tuti nem fog csak azért megcsászározni, mert te ezt kéred. Minden jót!
2010. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, míg a babád maga akar megszületni! Nem szabad siettetni, ő tudni fogja, mikor jön el az idő! Szerintem egy sima szülésből sokkal könnyebben felépülsz, mintha császároznának..én ugyan csak imán szültem, de láttam a császáros anyukákat, meg a barátnőmet közvetlenül császár után..hát, én nem vállalnám, ha nincs rá orvosi ok. A babádnak is jobb, ha engedik rendesen megszületni! Erről mostanában rengeteg tanulmányt lehet olvasni...
2010. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást csak már olyan nehéz!!!!Tudom, hogy a természetesség az igazi csak türelmetlen vagyok!
2010. jan. 24. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is nagyon türelmetlen voltam, mert nagyon nehéz volt már nekem is. Én próbáltam mindent, lépcsőzés, forróvízben fürdés, gugolás, már amennyire ment, de semmi nem használt.Csak a szexet nem próbáltam ki, mert a párom nem volt hajlandó rá, de ezt mondják az is beindítja. Aztán egyszercsak tök váratlanul beindult, éjjel elfolyt a magzatvizem. 38 hetes voltam.

2010. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia én császáral szültem, sajnos nem sikerült kitolnom a kisfiamat, mert rosszul tartotta a fejecskéjét... na mindegy, én szomorú és csalodott voltam-vagyok a mai napig, hogy nem birtam rendesen megszülni de a lényeg ami miatt irok, hogy a császár maga mint mütét nem olyan "rossz" mint ahogy mondják, én már lábraáltam rá pár órára igaz menni nem birtam, de a lábaimon álltam.

de lehet, hogy csak a sportos multam miatt viseltem ilyen jol, nem tudom... tény hogy törekedj arra hogy simán szülessen meg a kisbabád!!! nyugtasson a tény hogy most már tényleg nem lehet sok hátra :)

kitartás, és szép szülést kivánok neked!!!

2010. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!