Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szülnek a nök?

Miért szülnek a nök?

Figyelt kérdés

Úgy értem,nem félnek attól hogy fájni fog amikor kijön a gyerek? Én speciel nem tudom elképzelni hogy szüljek,rosszul leszek a gondolattól hogy egy olyan kis helyen kipréseljek egy babát...most komolyan kérdezem azoktól a nőktől,akik már szültek.Hogy vettétek rá magatokat? Leoltásokat nem kérek,tényleg érdekel.Köszi!

16/L


2010. jan. 23. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Én 33 évesen szültem. Nagyon szerettünk volna már babát. A szüléstől úgy rettegtem, hogy azt el sem tudnám mondani. De túléltem és már nem rettegek tőle. A szülés egyfajta misztikus beavatás a nőknek. Életet adsz és ez hatalmas csoda és erre csak a NŐK képesek. Amikor túl lettem a szülésen, olyan büszke voltam a babámra és magamra, hogy megcsináltuk ügyesen, hiszen a baba aktív munkája is kell a megszületéshez. Tehát egy hatalmas csoda és örülök, hogy átélhettem.
2010. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom valaki elkezdte a pontozást,válogatás nélkül Gratulálok! Érdemes válaszolni a kérdésekre ezen az oldalon...
2010. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit...
2010. jan. 25. 18:59
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ha eljutsz odáig hogy anya szeretnél lenni szeretnéd hogy a te véredből te húsodból legyen egy új emberke nem gondolsz ilyesmire.Akkor előtte persze hogy félnek de ott akkor csak az van hogy látni akarják a gyereküket.Engem muszáj volt császározni(életünk függött tőle)de csak arra tudta gondolni hogy íme itt vagyok s látni akarom akivel 8 hónapon át együtt éltem szó szerint.Mert ő az én kislányom.S most így ma pontosan 10 hónap után sem mondanám hogy nem akarnék babát.Ha te odajutsz(időben)sem gondolod majd így.
2010. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!