Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szültetek először?

Mikor szültetek először?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok,a párom 40.még nem érzem azt hogy képes lennék egy babát felnevelni..Mit tegyek,hogy mondjam meg neki?
2010. jan. 23. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia én 26 évesen szültem majdnem mert én augusztus 6.án születtem a kisfiam meg augusztus 12.-én!

Nagyon fantaszrtikus volt!!

A párom meg 27 volt!

Szerintem teljesen normális időben vállaltunk babát!sok sikert majd a babához

2010. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

31 évesen szültem, a férjem 32 volt.Mielőtt meglett a baba, én sem tudtam, hogy mit vállalok, milyen lesz.Erre nem lehet felkészülni szerintem.De most már belejöttem, és olyan, mintha mindig velünk lett volna, olyan természetes.4 és fél hónapos a kisfiam

2010. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen szültem először,de megérte!Különben vigyázz,mert lehet,hogy nem is sikerül olyan gyorsan teherbe esni és később sajnálni fogod,hogy nem kezdtetek próbálkozni időben
2010. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos a kisfiam, 30 évesen szültem, a férjem 43 éves. Én sem éreztem magam érettnek 4 évvel ezelőtt a gyermekvállaláshoz, aztán egyszer csak megváltozott ez és egyre jobban vágytam egy gyerkőcre :)! És most itt van velünk a gyönyörű, édes kicsikém. Tudom nem a legideálisabb az apuka kora, de ez van, a szerelem nem válogat!!!! És gondolj csak bele, hogy a nőknél is egyre jobban kitolódik a gyerekvállalás, sokan közel a 40 évhez vállalnak gyereket! Szóval szerintem ne aggódj, várd ki amíg jön az az elsöprő erejű érzés, hogy gyereket akarsz! Egy-két éven már nem múlik semmi! És ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel! Drukkolok neked!
2010. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

27, a párom 35.

Akkor szülj, amikor szeretnél.

Azt mondják jobb az elsőt 30 alatt, szóval még van egy pici időd.

2010. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen szültem meg a lányomat,és szerintem ez így jó,mert jövőre szeretnénk neki egy kistestvért.

Ha így gondolod,mondd meg neki,mert valószínű,hogy ő már akar egy gyereket,és ne foszd meg őt ettől!

Igazuk van az előttem íróknak,lehet,hogy csak neki nem szülnél

2010. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztus 10 szuletett meg a kislanyom, en szeptemberben toltottem a 25 ot es a ferjem 29 eves volt.

Hidd el mikor megtudtam, hogy babat varok en is azt ereztem, hogy meg nem vagyok felkeszulve ra. Nem azert mert nem akartam gyereket, hanem mert meg vartam volna kicsit. Viszont a ferjem nagyon orult neki. Aztan eltelt egy, ket honap es mikor eloszor hallottam a pici szivvereset alig vartam hogy lassam ot es karjaimban tartsam.

Egy 6 honapos kislany anyukaja.

2010. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szia én most várom az elsőt 17 vagyok a párom 20 igaz nekünk tényleg korán jön! szerettünk volna de késöbb! a lényeg hogy anyósom 4 gyereket szült az elsőt 17évesen a legkisebbet 35évesen! mind a négy teljesen egészséges mind agyilag mind érzelmileg! sőt a pici hihetetlenül fogékony (most 5éves) és szerintem inkább vállalj késöbb, mint hogy túl korán! a párod meg úgyis fiatalodik majd hozzád és a babához is!!!
2010. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!