Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szültetek először?

Mikor szültetek először?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok,a párom 40.még nem érzem azt hogy képes lennék egy babát felnevelni..Mit tegyek,hogy mondjam meg neki?
2010. jan. 23. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
És akkor mikor? 40 évesen, amikor a párod már 54 lesz? Neked is egyre kockázatosabb lesz szülni, és egyre nagyobb lesz egy nem teljesen egészséges babára is. Arról nem beszélve, hogy nem nagyszülők kellenek egy gyereknek, hanem szülők...
2010. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azert surgeti, mert legalabb a ballagasan szeretne ott lenni. Ha mar ilyen idos embert valasztottal, akkor szerintem fogadd el hogy neki mar " ketyeg az oraja". En 30 evesen szultem, de a ferjem csak 31 volt.
2010. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

En 25 evesen szultem az elso fiamat, keves hijjan 27 evesen a masodikat.

Egyaltalan nem erzem, ereztem korainak, sot, nagyon vagytam ra, akartuk oket!

Viszont alig ket evvel korabban, 23 evesen meg el sem tudtam volna kepzelni, inkabb ragtam volna le a sajat kezemet csuklobol, minthogy szuljek.

Utolag mar tudom: nem a gyerekkel volt bajom, hanem a tarsam nem volt megfelelo, Neki nem akartam szulni.

2010. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26 évesen az elsőt, 28 évesen a 2.-at. 4 év a korkülönbség a férjem és köztem. szerintem én ekkor értem meg rá. anyagilag, érzelmileg és agyilag is. :)
2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26 évesen én sem szerettem volna babát,aztán 28 éves korom körül valami fordult és egyre inkább szerettem volna.31et töltöttem októberben és november végén megszületett a kisfiunk.igaz,a párom 1 évvel idősebb,mint én.próbáld megértetni a pároddal,hogy még nm vagy felkészülve az anyaságra.
2010. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én tavaly augusztusban szültem, szeptemberben töltöttem a 27-et. De szerintem is meg lehet érteni a párod, hogy már szeretne babát, elég nehéz ügy.
2010. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A párom 34,én 23 éves voltam,amikor a fiúnkat szültem.

Én örülük,hogy fiatal anyuka vagyok.

Szerintem érthető,hogy a párod már szeretne gyereket.

De csak akkor vállalj babát,amikor te akarsz!

2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én decemberbe töltöttem a 22.a párom most feb 20án fogja a 33-t és a kicsivel feb8-ra vagyok kiirva gondold el ha majd 10év mulva szülsz a kicsitöl megkérdezik ö a nagyapád?? szerintem ha szereed akkor itt az ideje nem vagy 16éves! felnöt komoly nö vagy!!
2010. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget,el fogok gondolkodni a válaszokon...
2010. jan. 23. 19:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen szültem a kislányomat a férjem ekkor volt 31 éves.Egy cseppet sem bánom, sőtt ennél szeb időben nem is születhetett volna.

Ráadásul nekünk nem is jött össze hamar mert 1,5 évet vártunk rá, hogy sikerüljön.

A mai nők nagy % nehezen esik teherbe.Mennél tovább húzod valószínűleg egyre nehezebben jön össze.Na meg a párod is figyelembe kell venni.Persze nem rábeszélni akarlak.Ez a te döntésed.Lehet hogy csak egy picurit félsz tőle, de mélyen mégis szeretnéd.Gondolkodj el ezen:-)

2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!