Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Dr. Atalay Katalinrol, MAV korhaz?

Figyelt kérdés
Azonnal ott van ahogy be indul a szülés? Szigorú vagy segitőkész a szülés levezetése közben?
2010. jan. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mellettem egy anyukának ő volt bent ügyeleten, amikor szült. Ő jókat zengett róla... Személyesen nem tudom sajnos.

2010. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azért, mert ő a fogadott orvosom és a vizsgálatokon aranyos meg minden, de eléggé határozott, és nem tudom mijen szülés közben
2010. jan. 24. 19:35
 3/3 anonim válasza:
Én semmiképpen sem ajánlom a doktornőt. Nemrég szültem nála és a szülést követő 5. héten elkaptam valami fertőzést. Visszamentem a 6. hetes kontrollra, ahol felírt nekem kúpot gombás fertőzésre és kenőcsöt. Fájt mindenem és alig bírtam ülni, teljesen be voltam gyulladva alul. Nem javultam. 2 hét múlva megint visszamentem, akkor megint felírt egy másik fajta kúpot és kenőcsöt. Ettől sem jöttem helyre, közben már a hugycsövem is teljesen be votl gyulladva, erre felírt egy anitbiotikumot és megint kúpot és kenőcsöt, fogalma nem volt mi a bajom, én meg nem vagyok orvos. Hát ettől sem jöttem helyre, ezt 3 hónapig játszottuk, mire meguntam a rengeteg semmitérő gyógyszert és elmentem egy urológushoz, hátha a húgyúti fertőzésem van. Na ő egyből megállapította, hogy krónikus hüvelygyulladásom van, amit sűrgősen kezelni kell. Ő írt fel nekem egy antibiotikumot hüvelygyulladásra. Ez vicc, hogy az urológus állapítja meg a nőgyógyászati bajt, ráadásul egyből tudta és plussz még pasi is volt. Utána felkerestem egy másik nőgyógyászt, aki megint kúpot adott, meg gyógyszert, mert talált valami gombát a hüvelyembe, a gyulladás az megszűnt, viszon olyan kóros folyásom lett, hogy hát nem győztem betétet cserélni. Nála is jártam kétszer, mire azt mondta, hogy meggyógyultam. Na ehhez az orvoshoz sem mentem többet. Felkerestem még egy orvost, aki végre teljes mértékben megvizsgált uh-ot csinált és több baktérium tenyésztést is levett. Itt kiderült, hogy tulajdonképpen már semmi bajom nincs, csak egész egyszerűen tönkrement a hüvelyflórám, a rengetek kúptól és gyógyszerektől. Felírt Gynoflort, de ettől nem jöttem helyre. Azt mondta, hogy nem tudja mit kellene erre használnom, hogy helyrejöjjek. Na megvan a véleményem a nőgyógyászokról, pénz nélkül az ember meghallhat, de ha fizet, akkor sem tudják, hogy mi az amitől az ember helyrejöhet. Jelenleg is küzdök ezzel a folyással, most a Protexint próbálgatom, hátha helyrehoz. Ha van esetleg valakinek ötlete mit csináljak, mitől jöhetnék helyre, az jó lenne. Már a tejsavas irrigálást is próbáltam, de nem használt semmit. Hát ez az én kálváriám, teljesen tönkretette az egészségemet a doktornő, jelenleg házas életem is romokba hever emiatt. Ezek után mindenki döntse el, hogy szeretne e hozzá tartozni vagy sem. Nő létére és a korához mérve ennyi év tapasztalat után nem tud megállapítani egy egyszerű hüvelygyulladást, amire egyetlen gyógyszert kellett volna felírnia.
2012. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!