Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó. Ki mikor szűlt?

Nyákdugó. Ki mikor szűlt?

Figyelt kérdés
Egy 30 perce tàvozott a nyàkdugóm. Reggel ment a hasam, kicsit fàj a derekam. Néha enyhe mensis érzés. Nálatok mikor indúlt be a szülés nyàkdugó tàvozàs utàn? 38 hetes vagyok.

2014. okt. 8. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27 órával utána folyt el a magzatvíz.
2014. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még semmi...
2014. okt. 9. 06:58
 13/18 anonim ***** válasza:

szia

a mennyisége,állaga,színe változó.lehet áttetsző,sárgás,véres,egyben,darabokban kijövő,vagy elfolyósodottan kicsusszanó.

a lányomnál nem tapasztaltam,a fiamnál reggel jött ki egyben,áttetsző,kocsonyás nyákdugó,este 8kor elfolyt a magzatvíz és másnap 6ra megvolt a pici,de nem feltétlen jelzi a szülés pár órán belül történő megindulását

kitartás a szüléshez.sok erőt. 38+5 napos kismama

2014. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszi! Egyenlore most jott megint egy hatalmas darab es gorcsolok is!
2014. okt. 9. 18:09
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 2 napra rá szültem,hogy távozott a nyákdugóm.2 napig folyamatosan elfolyt,nekem folyós volt.

Ha csipkelődős mensis görcseid vannak akkor nem sok lehet már hátra,lehet már csak órák kérdése az egész!!

Nekem is rendszertelen fájásaim voltak 12 órán keresztül amikor elfolyt a magzatvizem egy része,felkerültem szülőszobára ahol burkot repesztettek és akkor indult be az egész szülés igazán,addig csak erős rendszertelen fájásaim voltak.24 órát vajúdtam összesen.

Könnyű és gyors szülést kívánok! :)


17+6 hkm

2014. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszi! 10-15 percrnkent erzek fajast
2014. okt. 9. 18:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez sztem nemsokára rövidülni fog rendszeres 10-re,aztán lecsökken rendszeres 5-re.Ha nagyon messze laksz a kórháztól akkor már a 10 percesekkel érdemes elindulni,de ha nem akkor ráérsz az 5 percesekkel is.

Nekem onnantól,hogy rendszeres 5 percesek lettek 2 óra 50 perc volt összesen kitolással együtt és a kezemben foghattam a kisfiamat.

2014. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Huuu jo reg volt. :)

10.10.-en szultem vegul siman :)


Tehat nekem is 2 napig tavozott a nyakdugo.

2016. okt. 6. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!