Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. hétre szült anyukák?...

36. hétre szült anyukák? Félek, hogy mi hogyan fog történni.

Figyelt kérdés
Milyen volt a pici születése után? Meddig voltatok bent a picivel? Hamar behozta a lemaradását? Nagyon félek.
2014. okt. 1. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért neked meg fog születni a 36.hétre?

Bocsi ha tolakodó kérdésért egy 37 hetes kismama

2014. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36. hétre született a kisfiam,2550 gr,48 cm.Teljesen egészségesen.Sürgősségi császármetszéssel,köldökzsinór előesés miatt.Már a kórházban 100 gr-t szopott.2 hónaposan 5 kg volt.Most 4 éves és nagyon fejlett kisfiú,mind testileg,mind értelmileg.
2014. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Először is nyugodj meg. Akit én ismerek,h 36.hétre szült,3 hétig voltak bent. Miért kell hamarabb szülnöd?
2014. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon el maradt a súlya. Folyamatosan lassul a növekedési üteme. Pénteken töltöm a 32.hetet. Elsődleges cél, hogy kihúzzuk a 34.dik hétig, utána a 36.ig. Ha valamiért indokoltnak látják akkor előbb lesz császár, de Legkésőbb a 36.dik héten.
2014. okt. 1. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
szia, kisfiam 35+6 hétre született, 2950 grammal és 46 centivel, császárral, kinyilt méhszáj és megindult szülés miatt, nem került át koraosztályra, 5 napot voltunk bent, nagyon nyugodt baba volt a kórházban és itthon is az lett volna, ha nem idegelem szét magam, anyatejes volt, egy éves koráig szopizott, az első hónapban másfél kilót hizott szóval teljesen behozta a lemaradását úgymond, minden téren a nagykönyv szerint fejlődött, ma már 17 hónapos, második hete bölcsis, próbálj nyugodt maradni, minden jót nektek :)
2014. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lassul a növekedése? Nem tudták megmondani? Mekkora most? És ne haragudj a kérdésért,de ugye nem dohányzol?
2014. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n 1250g volt, 31+5 hetes vagyok ma. Szivalakú méhem van. A köldökzsinórban két artéria helyett egy van. Nem dohányzom, nem iszok.
2014. okt. 1. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy er van csak? Nekem harom volt.
2014. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Normális esetben két artéria es egy véna van. Nekem egy artéria es egy véna.
2014. okt. 1. 11:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiam 36+5-re született, mert váratlanul elfolyt a magzatvíz. 16 óra vajúdás után teljesen egészséges, 55 cm-es, 3,5 kg-os babám született. Nem voltunk benn többet a kórházban, mint mások. Kedd reggel született, szombat reggel jöttünk haza. Harmadik nap picit besárgult, kékfény alá tették, illetve, mivel vékonyka volt még a bőre, fázott, ezért 9/10-es értéket kapott és a születése után 3-4 órán át inkubátorban volt. Ma már 8 hónapos, életvidám kisfiú, semmi lemaradása nincs, kapaszkodva már megtette élete első lépéseit.
2014. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!