Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mentetek át a szülőszobár...

Hogy mentetek át a szülőszobáról a gyermekágyas osztályra? Magatok, vagy netán beteghordó tolt?

Figyelt kérdés

Engem annyira kimerített a szülés, hogy sajna nem tudtam saját lábamon közlekedni rögtön utána.

Csak én voltam ennyire gyenge?


2010. jan. 22. 17:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Győrben szültem másfél éve, kérdés és szó nélkül tolókocsiba segített a nővér, kezembe adta a babát, apát felszólította hogy hozz a bőröndöt és áttoltak az osztályra, felsegítettek az ágyra és úgy hagytak ott.
2010. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem szülés után közölték, hogy na megyünk osztályra. Toltam a babát, apa hozta a cuccomat, és a szülésznő is kísért, nehogy gond legyen. Nem volt szerencsére, pedig elég messze sétáltam, a gyermekágyon nem volt hely, a nőgyógyászaton feküdtem, az épület másik oldalán:)
2010. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem toltak, nagyon szédültem, 1 lépés után majdnem elájultam, így beraktak a székbe...

Természetes szülés volt, egyébként utána még vagy 6-8 órán keresztül szédelegtem.

2010. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésemnél ággyal együtt toltak át ,még annyi erőm se volt ,hogy átmásszak a másik ágyra, így a beteg hordó tett át.A második babánál letoltak tolószékkel ,majd a folyosón kellett várnom,hogy legyen hely,persze a beteg ápoló elment én meg ott ültem szülés után kb.fél órával a folyosón mikor pár perc múlva szólt a nővér menjek ,mert van szabad ágy.Simán felálltam és elindultam a férjem szólt,hogy most szültem nem lehet gond,mikor oda jött a nővér,hogy ja akkor nem kellene egyedül sétálgatnom.HÁT köszi gondoltam,amikor már a szobához értünk!
2010. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A miskolci megyeiben a szülőszoba a földszinten van, az osztály meg az emeleten. Van lift, de a kismamákat kivétel nélkül mindet tolószékben vitték fel.

Engem nem.

Ugyanis ágyon gurítottak, mert amikor fel kellett kelnem elájultam, és órákig reszketett minden porcikám. Benyomtak 2 infúziót, lent tartottak még 3 vagy 4 órát pluszban megfigyelésre, csak reggel küldtek fel, 11 után szültem éjjel. Ágyon toltak, ágytól ágyig :-))))

2010. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ahol én szültem aki jobban van tolókocsiban tolják át, aki kevésbé ágyastul. A babát meg apa vitte le.
2010. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
engem is toltak a kisvárdai kórházba
2010. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 23. 08:21
 19/24 A kérdező kommentje:
Akkor többnyire áttolnak inkább.
2010. jan. 23. 08:21
 20/24 anonim ***** válasza:
A szülést követő 24 órában 4X (!) szedtek fel a padlóról!
2010. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!