Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mentetek át a szülőszobár...

Hogy mentetek át a szülőszobáról a gyermekágyas osztályra? Magatok, vagy netán beteghordó tolt?

Figyelt kérdés

Engem annyira kimerített a szülés, hogy sajna nem tudtam saját lábamon közlekedni rögtön utána.

Csak én voltam ennyire gyenge?


2010. jan. 22. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, mindenkit úgy toltak át, ne aggódj ez miatt, szerintem senki nem virgonckodik utána!
2010. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem tolószékben toltak. Szerintem át tudtam volna menni gyalog is, de nem kérdeztek semmit, beleültettek és áttoltak.
2010. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 30 perccel szülés után átsétáltam, és áttoltam a babámat.
2010. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hú akkor megnyugodtam.Csak mert nálunk sokan gyalog jöttek, pedig még emeletet is kell "mászni"(lifttel persze).
2010. jan. 22. 17:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Ennek ellenére (hogy szerintem át tudtam volna menni), lehet, elájultam volna mégis, mert amikor fel kellett kelnem először az ágyból még az őrzőben szülés után, úgy elvágódtam, mint a liszteszsák, pedig nem vagyok ájulós, és tök jó erőben éreztem magam.

Szóval jobb, ha áttolnak, mindenképpen.

2010. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki átsétált...első szülésem után összeestem én is, második után az orvos "parancsára" sétáltam át. Nem bántam, utána egyfolytában mászkáltam és jól éreztem magam tőle.
2010. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Nikcsi ***** válasza:
100%
En teljesen jol voltam, de nem hagytak setalni, toloszekben toltak at, gondolom hogy nehogy osszeessek, vagy elajuljak. Emiatt ne legyen rossz erzesed, biztos mindenhol mashogy csinaljak.
2010. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem ott mindenkit áttolnak ággyal. Én nem is tudtam volna magamtól átmenni, ikreket szültem és rengeteg vért vesztettem. Mikor kb 5-6órával szülés után felkelhettem, hogy zuhanozzak akkor is majdnem összeestem. Szerencsére a nővér ott volt. Még másnap mikor mentem fel a picikhez is rosszul lettem.
2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! utolsó válaszoló.Természetes úton hoztad világra az ikreidet?Bámulatos.Gondolom akkor sima terhességed volt és a kicsik is jól feküdtek.

Gratulálok!

2010. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Jászberényben) magadnak kell átsétálni az egy órás pihenés után. Háromszor ültem fel, és mindig elszédültem, de utána menni kellett pisilni, meg zuhanyozni, és csak utána lehetett lefeküdni.
2010. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!