Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, aki az...

Van itt olyan anyuka, aki az Uzsoki kórházban szült 2009. március 29. és április 4. között?

Figyelt kérdés
Én ott szültem 1.-én. A ti babátok hogy fejlődik? Mekkora most? Miket tud csinálni? Fogak? stb....
2010. jan. 22. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én április 3-án szültem.A kisfiam egyedül körbe járja a lakást,tapsol,mutogat,integet,pakol,sokat nevet és gagyog.6 foga van.

És a tied?

2010. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az egyém is kisfiú. Egyedül még nem tud járni, de egész nap kézenfogva kell vele járkálni. Táncol, integet, most mindenhol feláll, még a nagykádban is. Szanaszét pakol mindent, főleg ha a bébikompban van, mert úgy mindenhova el tud menni. 78 cm és 10,5 kg.

3 foga van, pont ma bújt ki a 3.

És szól, ha bekakilt, azt mondja: pfuuuuuuu

2010. jan. 22. 20:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és egész nap benem áll a szája. Sikít, röhög hangosan, beszél a kis saját nyelvén.
2010. jan. 22. 20:47
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is az Uzsokiban szültem március 31-én. Kisfiam már stabilan ül, áll, már lépeget, tapsikol, kacag. Még nincs fogunk, de már közeledünk az első kibújásához.

Az éjszakát még nem alusszuk át, de próbálkozunk.

2010. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!