Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt Budapesti anyukák,...

Vannak itt Budapesti anyukák, akik 2009 március, április, esetleg májusában szültek?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Van kedvetek beszélgetni?
2010. szept. 8. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem budapesti vagyok, de a Péterffy-ben szültem 2009. március 19-én. Ha jó leszek?:-))
2010. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Vidéki vagyok, de a Kútvölgyiben szültem, 09. március 04-én.

Idén majd novemberben fogok újra az Istvánban (jövőre nem tervezek szülést :DDDD)

2010. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2009 márciusában szültem, és Budapesti vagyok. Szívesen beszélgetek bármiről, mire agy kiváncsi?

Lányom van, első baba, másfél éves.


És Te?

2010. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia, budaörsi vagyok. Kisfiú, a Baross utcában szültem, májusban. És Te?
2010. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kérdésetekre válaszolva: 2009. május 2-án szültem kisfiamat az Uzsokiban.

Klassz, hogy az én gyerekem korosztályából is vannak itt anyukák, mert eddig szinte mindig csak fiatalabb babákra vonatkozó kérdéseket olvastam..

A 2. anyukától kérdezném, hogy a Kútvölgyivel nem volt megelégedve azért fog máshol szülni?

Jaj, Titeket is állandóan faggatnak tesó ügyben? Nekem már az idegeimre megy ez a kérdés.

Tényleg, van valaki akinek esetleg már "útban van" a tesó?

Nálunk még nincs tervben.

2010. szept. 8. 16:58
 6/18 anonim ***** válasza:
2009 03 12.-én szültem a Dél-Pestiben. Császáros voltam, jövőre szeretnénk 2. babát, úgyhogy már az idén elkezdjük a gyerekgyártást. Lányom van, Noéminek hívják. Jó lenne ha a második is lány lenne, de ha fiú lesz, annak is ugyanúgy fogunk örülni.
2010. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam egy hónappal és egy nappal később érkezett, mint a kislányod. 2009,06,03-án szültem a Barossban.


Kérdezgetik tőlünk a tesót, de mindig mosolygok, hogy háááát azt még nem, köszi. :) Elég ez az egy kis zsivány most! :)

2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18,55 vagyok, bocsi most olvasom, hogy nálad is fiúcska van... elnézést. :(
2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A Barossnak milyen a szülészete? Sok medika van? Ők is vizsgálják a várandós anyukákat vagy csak a szakorvos?

Néhol dicsérik, máshol szidják, én is gondolkodom hogy érdemes-e ott szülni.

2010. szept. 8. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
A Kútvölgyis vagyok. Ez évtől privát szülészetté alakult a KV szülészete, potom 400ezerért lehet mostanában ott szülni. Ezért választottam az Istvánt. Illetve azért mert az új orvosom ott fődoki.
2010. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!