Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt Budapesti anyukák,...

Vannak itt Budapesti anyukák, akik 2009 március, április, esetleg májusában szültek?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Van kedvetek beszélgetni?
2010. szept. 8. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!


2009.03.09.-én szültem a lányom az Uzsokiban Dr.Csapó Csabánál.

Jó leszek én is? :)

2010. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Nem is tudtam, hogy a Kútvölgyi fizetős lett! :( Nem semmi árat kérnek egy szülésért.

István kh-t megnéztük anno, de nekem nem jött be. Persze izlések és pofonok. Ki az orvosod?

MÁV kórházról van valakinek tapasztalata esetleg? Múltkor ott volt az a nagyon durva eset, ami elbizonytalanitott... Pedig jó helynek tűnik.

2010. szept. 9. 11:13
 13/18 anonim ***** válasza:

15.01-es vagyok.

Eredetileg én is a Kútvölgyiben szültem volna -akkor nem volt mág fizetős- de elfolyt a magzatvíz a 32. hét végén, és a dokim javasolta egyenesen a Barossba menjek, mert ott van a legjobb koraszülött ellátás. Sajnos a felvétel nem ment zökkenőmentesen, mert hát nem oda tartoztam, és éjjel 2 volt, nem volt ott dokim, de azért foglalkoztak velem. Egy medikus vizsgált meg, hát nem volt egy leányálom és ezt szóvá is tettem, így odajött egy doki is. Azt kérdezték biztos vagyok e benne hogy a magzatvíz folyt e el és nem bepisiltem? Mert a szülés nem indult meg, a víz nem csordogált, nem voltam rosszul, így felküldtek osztályra. Reggel megint elkezdett folydogálni és akkor levittek a szülészetre, kaptam minden félét, de nem indult meg a szülés, aztán muszály volt du megcsászározn, mert a baba nem volt jól. Szóval a szülés nem volt jó élmény a hozzááláásuk is hagy némi kívánnivalót. De talán azért mert nem oda tartoztam??! Viszont a koraszülött osztály egész más, ott nagyon aranyoask és rendesek a dokik, csak jókat mondhatok róluk, igazi profik.

Mndezek ellenére szeretnénk mégegy babát, kérdés még az időpont, és ezek után a kórház.

2010. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az István miért nem tetszik/tetszett???? Nekem egyelőre - bár még nem is jártam a kórházban - csak az nem tetszik, hogy átjáróházként működnek a kórtermek :((( A KV-ben ilyen nem volt, ott csak az ablak mögött lehetett a rokonoknak megmutatni a babát.


Dr. Fenyőházi Jenőhöz járok terhesgondozásra, de egy szigethalmi magánklinikára, a kórházban még nem is jártam (csak a laborban egyszer).

2010. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

15:01-es: a 32. héten születve a babád mennyi időt töltött

PIC-en? Mennyire volt tényleg/"súlyosan" koraszülött??? Azóta minden oké???

2010. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.01-es vagyok

"csak" 1 hetet volt inkubátorban, de addig meg sem foghattam :((, aztán még egy hetet a Madarász utcai kórházban baba-mama részen megfigyelésen, ill. hogy gyarapodjon, 2 kg volt mikor hazahozztuk. Utána még sokszor jártunk mndenféle vzsgálatokra, lletve koraszülött fejlesztésre, és most 15, lassan 16 hónaposan azt mondhatom minden ok, és olyan mint az időre született társai.:)))

2010. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sajnos tudom milyen érzés mikor nem érhetsz a babádhoz. Enyémből is egy hétig a fejéből branül állt ki és azon keresztül kapott gyógyszert+ infúziózták pedig ő napra pontosa 10-es apgar-ral született, mégis elkapta az én Streptococcus-omat és így elkerült tőlem egy másik kórházba születése után :(((((((((((
2010. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja, az előző hsz-nál a Kútvölgyis voltam.
2010. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!