Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szavakkal, módon...

Milyen szavakkal, módon kérted meg a dokidat, hogy ő legyen a szülészorvosod?

Figyelt kérdés

Hozzá járok SZTK-s rendelésre,annyit tudok,hogy elvileg nem gond,így is fel tudom kérni.De mégis mit mondjak neki?És mikor?22+4hetes vagyok.Mert ugye ott vannak a nővérkék is.

amúgy Dr.Mika Péterről lenne szó Győrben


2010. jan. 22. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak egyszerűen elmondtam,hogy szeretnék nála szülni,ha ő lenne az orvosom.

És már meg kell kérni, nálunk ennyi idősen már van aki nem is vállal.

2010. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már az első vizsgálatkor tisztáztam,mondtam neki,hogy szeretném,ha a terhesgondozás végéig minden vizsgálatot Ő csinálná,és levezetné a szülést.Erre mondta,hogy természetes,akkor megkérdeztem mennyivel tartozok,erre Ő havonta 8000.- a vizsgálat és az ultrahang,a szülés pedig amennyit én gondolok.Mi adtunk neki szülés után 50000.-,szerintem jobb ezt minnél hamarabb tisztázni.
2010. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én a rendelőbe jártam és kb a 18-20 hetes lehettem amikor megkérdeztem. Csak annyit kérdezetem, hogy mikor tudnánk megbeszélni a terhesgondozás- szülés részleteit. Erre ő megkérdezte, hogy tudom e hol van a magán rendelője.

De nagyon korrekt anyagilag, úgyhogy felfogadtam dokimnak. De ha nem tudtam volna fizetni amit kért elmondta, hogy akkor is járhatok továbbra is hozzá az sztk-ba csak akkor nem biztos, hogy nála fogok szülni.

2010. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

26 hetesen mondtam neki, hogy ebből már szülés lesz (ezen mosolygott), és hogy elvállalna-e. Valahogy így csúszott ki a számon.


Elvállalt. :-)

2010. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazándiból végig hozzá járok az SZTK-s rendelésére.És ha valami gondom van emailban megkérdezhetem tőle,nagyon rendes,mindig válaszol.Azt írta a minap,hogy nem jellemző,hogy így valaki felkéri,de természetesen ha szeretném,és nem esik egybe a szülés napja a nyári szabadsággal,akkor elvállalja.

Ezért gondoltam,hogy 4én megyek hozzá legközelebb,akkor ott már tisztázni kéne,hogy akkor legyen ő a szülésnél.

Csak ugye ott vannak a nővérek...és kicsit ciki,(vagy nem) ha ott tisztáznánk?Mert sajnos (nem anyagiak miatt) a magánrendelésére egyszerűen nem jutok el.Nem tudom kire hagyni a nagy fiamat :-(

2010. jan. 22. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én március 12.-re vagyok kiírva, és amikor elmentem hozzá, megkérdeztem, hogy ráér-e aznap :)

Vagy +- 1-2 nap :)

Tetszett is Neki, nem is volt kényelmetlen senkinek.

És persze ráér :)

Mondtam is Neki, hogy ne akkor menjen nyaralni... :)

2010. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És volt valamelyikőtök konkrétan Mika Péternél?
2010. jan. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!