Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más se tudja kifejezni szavakk...

Más se tudja kifejezni szavakkal az érzelmét?

Figyelt kérdés

Annyira imádom a kislányomat hogy nem tudom kifejezni szavakkal. Ő a mindenem, ő adott értelmet az életemnek. Mindenkinél jobban imádom. És iszonyúan félek hogy bármi is történjen vele......akár még hogy egy szúnyog is megcsípje.... Ez már beteges?

4hós kislány boldog anyukája


2009. okt. 11. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem beteges, természetes!én is szerelmesvagyok a gyerekeimbe,a kicsi 8hós még hagyja magát de a lányom 12éves már cikinek érzi a puszilgatást.sokszor csak nézem őket alvás közben és olyan boldog vagyok,hogy arra nincs szó!bodog babázást!
2009. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ugyanez van nálam is:) mikor sétálni visszük, mindig nézem, hogy nehogy egy légy vagy vmi rászálljon. Állandóan mosom a kis cuccait, cumisüvegeit, nehogy véletlen baj legyen. Ha kakil, azonnal takarítom, nehogy sírjon miatta. Szerintem ez nem beteges. Első baba nálunk, és nagyon féltem. Azt mondják ez "természetes" anyai ösztön.

2009. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én dettó.....

Annyira de annyira imádom a kisfiamat,hogy az már nem emberi.Teljesen beteg lettem attól,hogy lázas volt 2 napig a fogától...pedig ő még akkor is vigyorgott egész nap.Ez az igazi szerelem!:-)

2009. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokan így érzünk mint te!!!!:-))))
2009. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is így vagyok.
2009. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! :-)

Az első 3 hétben az esti szopi közben csak figyeltem a Lányom arcát és folytak a könnyeim, annyira elöntöttek az érzelmek. Hogy milyen szép, mennyire védtelen és meg is tárgyaltuk az Apukájával, hogy nem is tudjuk hogy élhettünk eddig Nélküle?! Már elmúlt 1 hónapos, eljutottam odáig, hogy csak 2-3 naponta sírok a gyönyörűségtől... Azt mondják ez így marad egy darabig, de engem nem zavar! :-)

2009. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna a soraidat. Szerintem nem beteges. Legalábbis én így gondolom. Az én kislányom 17 hónapos és nem tudok betelni vele. Mindíg mondom is neki, hogy annyira imádom, hogy arra nincs is szó. Minden pillanatot imádok amit vele tölthetek és rettegek hogy milyen lesz majd ha már oviba, suliba fog járni és lesz saját önálló kis élete. Ha majd discoba megy tutira elkísérem első alkalommal :) Igyekszem majd fiatal maradni bár már most sem vagyok mai csirke :) Szóval szerintem természetesek az érzelmeink.
2009. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó látni, olvasni hogy nem csak én imádom ennyire a gyerekem, hanem más is oda van a gyerkőcéé. Végülis nekünk anyáknak ez a "dolgunk". :)

Nem is értem azt aki a kukába dobja, vagy egyszerűen elhagyja a gyermekét!! ......

2009. okt. 12. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, felfoghatatlan! Én már akkor is "szerelmes" voltam belé, amikor még pocaklakó volt. Imádtam minden rúgását és egyáltalán nem éreztem terhesnek a terhességet!

Én is örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen hiper érzékeny! :-)

2009. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!