Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bálint Koppányról a...

Dr. Bálint Koppányról a MÁVból mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nála fogok szülni,és kíváncsi lennék a tapasztalatokra,illetve hogy mennyi pénzt adtatok neki,vagy mennyit szántok adni a szülésért?

Köszi a válaszokat!


2010. jan. 21. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szültem nála,csak egyszer voltam vizsgálaton nála.

Röviden elmesélem a sztorimat,mert érdekes...


Szóval: volt egy hugyuti fertőzésem amire elküldtek az Albert doktorurhoz a MÁV korházban az urológiára,meg UHra.Rengeteg vizsgálat/utána helyre jött azt hittük / ettem a gyógyszert amit adott deamikor mmegettem az összeset akkor átküldött a nőgyógyászatra hogy nézze meg nőgyogyász is. Mivel senkit nem ismertünk anyuval mindegy volt ki vizsgál,anyunak el kellett mennie dolgozni. Páromat közben megkértem hogy jöjjön oda. S utána hogy együtt töltsük a napot. Telefonban elmondtam neki merre jöjjön meg ilyenek. 1órát vártam a Koppány dokira. Persze féltem mert nem is ismertem a dokit.. s akkor nagy nehezen bejutottam a dokihoz.Ágyra felfektetett,meg akart vizsgálni. Fogta azt a Kacsát/vagy ki tudja mi a Franc a neve amivel a hüvelyt kitágitja az a fém hülyeség..


azt tudni kell hogy magas növésű de nagyon vékony vagyok. (175cm és 50kg)Szóval felrakta és amikor le akarta venni a rákszürésre meg ilyenekre a kenetet vagy 2 dl vért elvesztettem a mintavétel során.Nagyon megijedtem. Adott egy betétet és kiküldött.Párom ugye még nem ért be azonnal hivtam hogy siessen,mert baj van. Mondta üljek le kint szól valami főorvosnak és addig legyek türelemmel.Köszi... Szerencsére a párom már az emeleten volt csak elment elötte wc-re.. Majdnem elájultam a félelelemtől meg a vérvesztéstől. Amikor a fődoki megérkezett a párom is bejött mert nem mert ezek után kint maradni.Szerencsére minden oké volt utána..


Szerencsére utána már semmi probléma nem volt. ÍPárom hazakisért s megnyugtatott,az Eredmények is rendben voltak.De azért legközelebb nem mernék menni a dokihoz. Egyébként 21 éves voltam.


Ne haragudjatok hogy leirtam.

2010. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nála fogok szülni, és én teljesen meg vagyok vele elégedve. Volt már, ami miatt kórházban is feküdtem, és minden nap benézett hozzám, vagy ha nem tudott jönni, akkor előre szólt. És mindig kikéri más orvosok véleményét is, nagyon alaposnak tűnik, ami szerintem egy fiatal orvostól nagyon jó. Jártam már rosszul idősebb, tapasztalt orvossal, aki felületesen kezelt csak.
2010. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!