Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kezdtétek ujból a nemi...

Hogy kezdtétek ujból a nemi életet? Már 2 hós a babánk, terhességem elejétől nem volt sex, (nem kívántam) szóval rég voltunk eggyütt!

Figyelt kérdés
A szülésem nagyon gyors volt,vágtak, szakadttam,repedttem kívűl belűl,és nagyon félek a nemi életet élni,mert a hüvelybemenetem kőrbe tiszta kemény a varratoktól,és érintésre érzékeny. Mi lesz így velünk?Bepuhúl még valaha?
2010. jan. 21. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nyugi, helyre fog állni minden.

Nekem ugyanez volt, szülés után 2 órán át varrtak. Kb 8 hét után próbálkoztuk mi is, de katasztrófa volt, mindenem fájt. De nem adtuk fel, próbálkoztunk és mindig kicsit jobb lett. Így is kb fél év volt, mire minden olyan lett, mint szülés előtt. Mindenképp használjatok sikosítót és próbálkozzatok!

Sok sikert!

2010. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz volt az újra kezdés.

Pont olyan,amilyen a legelső volt! :(

Fájt az első 2-3 alkalom,

De utána minden rendbe jött! :)

Ne izgulj,idővel "meggyógyulsz"! :)

Sok sikert kívánok

2010. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne félj, nekem is gyors volt mind 2x vágtak, 1.a 4. héten csináltióuk, 2.babánál a 3. héten. nem fájt, kicsit kellemetlen volt a behatolás, de hamar belerázódtunk!
2010. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!