Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utan lehet...

Császármetszés utan lehet bevenni fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés
Vagy adnak a kórházban?
2014. szept. 23. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
adni fognak
2014. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kérsz, adnak :)
2014. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adnak. Igen.
2014. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. szept. 23. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Sote II-n adtak. Én első este vettem be, másodikon már nem.
2014. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első estén adnak csak, de lehet kérni is, akkor már gyengébbet adnak.


a szülésznőnk azt mondta, algoflex fortét vetessek a párommal, ha kellene, azt lehet szoptatásnál is szedni.


csak fejfájásra vettem be később, szülés után kibírható volt a 2. naptól.

2014. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adnak minden nap amíg benn vagy a Kórházban. Legalábbis a BP.-i Sent Margitban. Sőt tőlem császár estéjén kérdezte a nővér hogy kössön-e be fájdalomcsillapítót, szerinte szükség lesz rá, úgyhogy rábólintottam.Nekem 13 h-kor volt a császár, mosjuk este 8-kor már fel kellett kelni, sőt mehettem a kislányomért. Másnaptól gyógyszereket kaptunk de nekem nem fájt túlságosan, így nem vettem be. Pedig alacsony a fájdalomküszöböm, szerintem fel voltam pörögve idegileg és ezért nem volt vészes. Felülni az ágyon, na aaaaz. :-) De az is csak annyira mint egy kisebb görcs hasmenés idején.
2014. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!