Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért tört rám az aggodalmak...

Miért tört rám az aggodalmak sorozata? Természetes vagy abnormális ez szülés előtt?

Figyelt kérdés
Eddig egész terhességem alatt olyan nyugodt és vidám voltam, egyáltalán nem féltem semmitől. és most a vége felé rámtörtek a félelmek. A fájdalomtól nem félek, csak a végeredménytől, attól hogy a babám egészséges legyen, hogy én is tűúléljem a szülést és most még nem tudják eldönteni, de a szemem miatt lehet h császár lesz. Szóval kuszák a gondolataim és ez így nem a legjobb.37 hetes kismama
2008. aug. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
én is hasolnókat érzek. nem a fájdalomtól félek, hanem, hogy rendben legyen minden a babával és velem.
2008. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen természetes, hogy félsz én is és szerintem sok millió nőnek az utolsó pár héten előjönnek ezek az aggodalmak.A lényeg, hogy próbálj megnyugodni és elhesegetni a rossz gondolatokat.Biztos egészséges babád lesz.Beszélgess sokat a pároddal és gondoj arra, hogy nem sokára egy picike lényt tarthatsz a karodban, aki eddig a pocakodban növekedett!!:)Nincs ennél szebb érzés.A császártól pedig ne fél!!Nekem 8 óra után sem sikerült rendesen megszülni a babámat(téraránytalanság miatt) és megcsászároztak a végére.Hidd el te is és a babád is jól és egészségesek lesztek!!!Pozitív gondolkodást mindenképp!!!Kívánok neked könnyű szülést és csodás gyermeket!

7 hónapos kisfiú anyuká!:)

2008. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató gondolatokat!
2008. aug. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!