Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek ellenére is fájni fog a...

Ezek ellenére is fájni fog a szülés?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem minden hónapban, elég erős menstruációs görcseim vannak. Gyógyszer nélkül csak ideig óráig birom, szerintetek hasonlitható a két fájdalom egymáshoz?
2010. jan. 20. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia,én is igy voltam mig nem lettem várandós,nagy görcsökkel menstruáltam,a fájás nem hasonlitható mert nem ugyanolyan én jobban birtam a vajudás alatti fájásokat egész a kitolási szakaszig és fájdalomcsillapitó nélkül(pedig kicsi a fájdalom küszöböm).szal nem lehet elöre tudni.Nekem a dokim minid azt,mondta hogy nem olyan mint egy sima fogfájás,és akkor már nem fogok vele foglalkozni csak hogy a manóm kibujjon és a kezemben legyen.üdv egy 13 hetes picifiu anyukája
2010. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a kettő közötti különbség, talán az eleje hasonlít nagyon erős menstruációs görcshöz. Nekem is durva görcseim voltak, de azért a szülés fájt:) Viszont teljesen másként viszonyultam ehhez a fájdalomhoz, így igazán nem lehet összehasonlítani.
2010. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is erős menstruációs görcsökkel szenvedtem. Mint első babás anyuka a vajúdás nagyon fájt(a görcsöknél is jobban)12 órát vajúdtam ebből 6 óra volt szörnyű, de utólag vissza gondolva az sem volt olyan kibirhatatlan.Maga a kitolási szakasz már kellemes volt a vajúdáshoz képest.Nyugi túl fogod élni, és meglátod nagyon megéri.
2010. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3 hónapja szültem és biztosíthatlak a két fájdalom nagyom eltérő. Nekem majdnem leszakadt a derekam, de legalább 4 óra alatt kibújt a Manócska. A mensim viszont már megjött és teljesen meg vagyok döbbenve, mert egyáltalán nem érzem.Régebben bedurrantak a melleim, fájt a derekam, görcsölt a hasam és olyan érzésem volt,hogy leszakadnak a lábaim.Ezek a panaszok megszűntek. Különben a szülés csak egy nap az életedből.Én nem nagyon gondoltam az egészre,gondoltam úgy sem tud segíteni senki ha ott leszek. Próbálj lazítani és rendesen lélegezni. Ne hagyd hogy a fájdalom irányítson.Tessék egy tanács :).Nekem szuper szülésznőm volt ő figyelmeztetett minden fájásnál a helyes légzésre. Ő is velem csinálta.Láss csodát,nagyon gyorsan tágultam.

Sok sikert a babához és a szüléshez!

2010. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon erősen görcsöltem mikor menstruáltam, volt hogy a fájdalomtól hánytam. De attól még fájt a szülés, és nem hasonlít a két fájdalom egymáshoz.

De, hogy valami jót is írjak,a szülés jót tett, mert azóta nem görcsölök, észre sem veszem, hogy menstruálok:)

2010. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülés jobban fáj.Viszont mióta szültem,elmúltak az iszonyatos menstruációs görcseim.Azóta nem is érzem.
2010. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszer nélkül én sem bírtam anno a menzeszt.

A szülés nekem sokkal jobb volt, mint egy menstruációs fájdalom, elviselhetőbb. Talán mert tudtam, hogy oka van a fájdalomnak.

7 hónapja szültem 5 menzeszem volt azóta, meg sem érzem, elmúltak az erős görcsök.

Remélem neked is így lesz.

2010. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsóra: ez igazán irigylésre méltó, én ilyet még nem is hallottam! de jó neked!!

én sajnos hiába szenvedtem nagyon a menzesztől előtte, ettől még az a nyomába sem ért a szülésnek.. bár nekem nagyon hosszú volt.. tuti, hogy a következőhöz kérek EDA-t.

2010. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat, remélem igazatok lesz és szülés után már kevésbé fog fájni a menzesz. Azt elhiszem, hogy akármennyire is fáj, az a legfontosabb, hogy a baba ép és egészséges legyen, és nem a fájdalom ami ezzel jár.
2010. jan. 20. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 15:22 vagyok

16:38-nak: szerintem ez hozzáálláson is múlik, én a mennyekben éreztem magam, amikor szültem, alig vártam, hogy átéljem, érezzem, majd' 6 évet vártunk, végül lombikosok lettünk.

Szóval szerintem ez is befolyásolt.

2010. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!