Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után Ti is sírósabbak...

Szülés után Ti is sírósabbak lettetek?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem, de azóta sokkal könnyebben meghatódom dolgokon.
2010. jan. 18. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokan így vagyunk, fórumon is beszélgettünk anyukákkal, elég egy reklám, egy idézet, kb bármi...
2010. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok ezzel. Érzékenyebb vagyok, amióta megvannak a lányaim. A nagyobb négy, a kicsi egyéves. :)
2010. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Húha, én még nem is szültem de képes vagyok elérzékenyülni a vasúti sínek miatt, hogy mekkora dolog a vonat, hogy megy a síneken mindenfelé meg ilyenek, meg a közvilágítás... Mi lesz velem később? Ez még fokozódhat?
2010. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos ,az utolsó válaszoló,de félelmetes is..vigyázz vele,nehogy pánik beteg legyél később és ez komoly!

igen nekem a mai napig megvan ..18hónapja szültem ,sőt most jött a 7hetes pocaklakóm is így dupla a feeling:)

2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy érzékenyebb maradtam, de a csúcs az a várandósság utolsó hónapjában, és a szülés utáni 1 hónapban volt.
2010. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!