Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok bevállalnátok 5...

Mit gondoltok bevállalnátok 5 gyereket? A párom szeretné.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 18:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom a 4. babát. először nagyon meg ijedtem,mert a kicsi még csak 18 hónapos. De most már nagyon örülök neki. Őt nem terveztük csak 3 szeretünk volna,de ember tervez..... :) Most vagyok 17 hetes terhes, van 3 lányom és ha előröl kezdhetném is igy csinálnám.Igaz nincs csönd ha itthon van mindenki:)) De szeretem igy. És ha nagyon akarja az ember azért meg óldja hogy maradjon idő a párjára is. :)
2010. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lenne az anyagi lehetőségem,igen..mindig nagy családot szeretem volna.
2010. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

Én nem. 2 elég lesz (1 kint van, 1 még pocakban).

Ha gazdag lennék, sem szülnék 5-öt, nekem az már sok, sajnos én ennél önzőbb vagyok. Mondjuk nem is gondolkodok ezen, mert nem vagyok gazdag :(

2010. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

09:56

Köszi a lepontozást, azért meg megírtam az őszintét, hogy nem szeretnék 5 gyereket. de ha szeretnék, akkor sem lenne, mert 38 vagyok (hacsak nem hármasikrek)

2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

hát én nem biztos,hogy bevállalnám,de ez én vagyok.

ha te szeretnéd és úgy érzed hogy menni fog akkor rajta,sok boldogságot hozzájuk :)

nekem most májusban születik meg a 3. babám és még csak 21 leszek augusztusban,sajnos így is sokszor néznek rám csúnyán,mondják,hogy miért nem köttetem el magam,tuti,hogy a segélyekért szültem stb.

mi így vagyunk boldogok,nagyjából átszámoltuk a dolgokat,tudom ebben a mai helyzetben nagyon nehéz előre tervezni,de nekünk majdnem 200 ezer ft a havi bevételünk(majd a piciével együtt)és bár amit utána kapok az el is megy rá,még mindig belefér a keretbe.hisz tényleg nem a pénz számít a legjobban,mi nagyon boldogok vagyunk így. :)

hitelünk nincs,tehát nincs olyan amire törlesztgetni kéne,most és jövö nyáron végre befejezzük a házat is és utána már csak tartalékolnunk kell,persze ezek csak tervek,de biztos vagyok benne ha mi akarjuk akkor menni fog,nincs kizárva,hogy pár év mulva lesz egy 4.,bárén dolgoznék,de a párom szeretné,majd kiderül mi lesz :)))

szóval,tényleg.sok boldogságot,ha bevállaljátok a 3-at! :))))

2010. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
bocsi 5.et :)
2010. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
15%
Vállaljad,de akkor dolgozni amíg meg nem pusztulsz és nem az államon élősködni.
2010. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

utolsó azért ez egy kicsit csúnya volt...

lehet,hogy megvan rá a keretük és nyugodtan bevállalhatják az 5.et egyébként ami meg a baba után jár nekik az jár!Más is felveszi az államtól az ilyen olyan segélyeket,családi pótlékot stb-t,még akkor is ha nem is lenne rá szüksége(mondjuk kevés az ilyen).ettől még nem élősködik az államon,csak mert 5 gyerekük lesz,ha bevállalják!

utolsó elötti voltam!

2010. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egy van, ott szerintem már a többi nem olyan nagy kiadás, mint az első. Mi is 3-at szeretnénk, és pont a napokban gondolkodtam el, hogy miért ne lehetne 4? A támogatások már fedezik a tankönyvet, étkeztetést, a többi meg csak megadatik...
2010. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4-et szeretnenk,remelem ossze is jon mert nagy almunk a nagy csalad.Mind ketten nagy csaladban nottunk fel es nagyon sok elonyunk szarmazott ebbol.

Anyukam is 5-ot szult.

Sok sikert es minden jot nektek.

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!