Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok bevállalnátok 5...

Mit gondoltok bevállalnátok 5 gyereket? A párom szeretné.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 18:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

A férjem szeretné. Én 3at gondoltam, most 4nél tartunk :-)

Hogy' a vége mennyi lesz, az kérdés.

Nagyon sok függ, hogy beválnak-e a terveink a jövőre nézve = lesz-e elég pénzünk a megfelelő jövő (iskola, ruha, kaja) biztosításához. Most úgy fest, igen.

Ráadásul nekünk lombikbabánk van és 31 leszek mindjárt, szóval sok függ attól is, hogy simán jön-e a tesó, vagy lombik lesz megint. És 35 éves koromig szeretnék szülni, utána már nem annyira, mert egyre nagyobb a kockázat.

2010. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 vagyok, a napokban született meg az első gyermekünk! :)

Nekem is és páromnak is 1-1 testvére van, de mi 3at tervezünk.

Szerintem többre nem lenne időnk és anyagi hátterünk, de a 3at mindenképpen szeretnénk!

2010. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én négyet szeretnék, de a férjem azt nem tudja elképzelni. Azt mondja, hogy szerinte vagy öt vagy hat gyerekünk lesz.
2010. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte kettőt akartam, aztán megszületett a fiam, és most már akármikor jöhetne tesó, ha megtehetnénk anyagilag, akkor akár öt is. Egyenlőre megállapodtunk háromban, de ki tudja:)

Nagyon szeretnék sok gyereket, bár kicsit én is tartok attól, hogy elég időt tudnék-e szánni rájuk, (egyenlőre a kisfiam is leszívja maximálisan az összes energiámat, pedig egyedül van:D), de te sokkal rutinosabb vagy, ha úgy érzed menne, vállald be! Sok boldogságot!

2010. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi a másodikat várjuk, az első 18 hónapos és legalább 3-at szeretnénk, de ha összejön, akkor természetesen örülnénk 4-5-6 gyereknek is akár.

Sokan említik az anyagiakat: persze, egy szinten fontos az is, de higgyétek el, nem azon függ egy gyerek boldogsága, hogy mennyi pénze van a szülőknek. A családi összetartás, béke és szeretet mindenért kárpótol. Ráadásul a szülők előbb-utóbb elmennek, milyen jó, ha ott vannak a testvérek!

Nekünk sem gazdagok a szüleink, dolgoztunk suli mellett, mégis olyan szép gyerekkorunk, ifjúkorunk volt! Voltunk nyaralni egyszer még a tengerparton is, de nem az a legemlékezetesebb számomra, sokkal inkább az, amikor szalonnát sütöttünk kinn a tanyán és apu harmonikázott, mi énekeltünk és millió hasonló élmény.

Ha szeretet van, minden van - és a sok gyerek az bizony sok boldogság!

2010. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3. babát várom, páromnak ez a 4. gyerek. Többet nem vállalunk, bár ha rajtam múlnna sok gyerekünk lenne, akár 5-nél is több. A férjem jól keres, hatalmas családiban lakunk, van autónk, nem állunk rosszul anyagilag, viszont nem mernék több gyereket vállalni. Igy is bennem van a félsz, hogy vajon mindig igy lesz e, mindig tud e ennyit keresni. Szóval az én válaszom: habár nagyon vagynék rá, nem vállalnék 3-nál több gyereket. 35 hetes km.
2010. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 van, és nagyon játszom a gondolattal. Ha összejön, nem vetetem el. De most azért vigyázunk...
2010. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Én semmiképp sem vállalnám be. Anyagi oldalról sem, de egyébként sem tudom elképzelni, hogy ennyi gyerekem legyen. Nekem eddig csak egy van, lehet szeretnénk majd még egyet, de ha pl. kiderülne, hogy ikrek én már akkor kétségbe esnék, nem is kicsit. Nem örülnék megmondom őszintén.
2010. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, még ha anyagilag úgy állnánk és fiatalabb lennék, akkor sem.
2010. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!