Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon Vajúdás? Sokan vannak...

Edus83 kérdése:

Vácon Vajúdás? Sokan vannak egy szobában vagy, hogy működik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

vácon szültem 2x.:)Az elsőlánykámmal(12 éve) reggel mentünk Nst-re és az orvos megkérdezte, hogy haza akarok-e menni, mert szerinte estére baba lesz.Maradtam:) 6 ágyas szobába kerültem a nőgyógyászaton,ott voltam végig,illetve rengeteget sétáltam és lépcsőztem a párommal:):) az orvos és a nővérek sokszor jöttek hozzám. Majd éjjel elfolyt a magzatvíz és a szülészetre vittek, ott 3 -an voltunk, szinte egymás mellett. 1 óra 40 pec alatt meglett a kislányom:)

A második babám indított volt( 20 hónapos), így a szülészeten kaptam ágyat, de ott nem voltam sokáig. A vajúdás nagy része a szülőszobán volt már az orvosom, szülésznőm felügyelete mellett,külön helyiségben. Nem szerettem volna, ha más is bent van.

ha van fogadott orvosod, vagy szülésznőd beszéld meg vele, hogy mit szeretnél.( labda, bordásfal, masszírozás)

Boldog babavárást:):)

Könnyű, gyors szülést, ha eljön az ideje:)

2010. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi: első lánykámmal
2010. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hónapja szültem Vácon.

A szülőszobán külön szobába voltam egyedeül a párommal és a szülésznővel akit felfogadtam. Mikor elérkezett az idő telefonált a fogadott dokimnak, hogy jöjjön,mert baba lesz hamarosan.


Majd amikor megszülettem, és "rendbe tették" ott volt velem egy órát, majd levittek az osztályra, és engem is vittek utánna. A nővérek aranyosak a csecsemősök is, bár én nekem nem sokáig segítettek, mert a lányom átkerült a csecsemőosztályra, mert besárgult. Az ottani csecsemősnővérekről pedig nem lehet szavagba foglalni a segítőkészségüket. Csak az osztályvezető asszony rigolyás egy kicsit.

Könnyű szülést, s majd jó babázást.

2010. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek:))!!!
2010. jan. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!