Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat kérnék,...

Tapasztalatokat kérnék, Nyulasi Gáborról a Szt Imrében?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szültem nála, de nekem személyszerint nem szimpatikus. Mikor szültem többen dicsérték, akkor volt ügyeletes és rimánkodtam, hogy ne ő vizsgáljon meg. Sajnos ő akart, de nem sikerült neki, mert teljesen befeszültem, nem tudtam magam elengedni. Erre elég undokul azt mondta, hogy majd akkor hív mást, ha nem hagyom magam megvizsgálni, pedig nem direkt tettem, csak régóta valahogy nem volt szimpi. De mielőtt jött volna más doki a szülésznő megvizsgált, néla nem volt semmi gond, utána többet nem találkoztam vele.
2010. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ott szültem, nem nála. Ki is az a NYulasi? Ilyen furcsa, pattogós stílusa van? Ha Ő az, akkor nagyon nem szimpi...Ő vett fel, amikor megindult a szülés.
2010. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj szerintem. mint doki mondjuk nem ismerem annyira.De ott volt amikor hazaküldtek 3-5perces fájásokkal s ő beszélt egy másik dokival hogy vizsgáljon meg. Mert ő elhitte hogy fájásaim vannak. Aztán amikor megszületett a babám másnap és a kórházban létem alatt volt bent többször is nálam és kérdezte mindig hogy vagyunk.Most is a gyerekének a ruhája van a lányomon:)

Anyumnak hozott 1 csomag pelust és popsitörlőt és egy rahedli ruhát:)

Mig egy másik alkalommal 1hónap menstruációm kimaradt tök aranyos volt,megvizsgált s elküldött laborra hogy mi lehet a baj.

Szóval jó doki:-)

2010. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekelt a véleményetek...Én az első babámat ott szültem, császárral,mivel császár és egy dokinak már rutin műtét így nem nagyon lehet lemérni magát a dokit.emberileg sztem hideg ,tartózkodó,de nem kezelt félre.Kicsit pénz éhes lett sztem.Most a második terhességemnél is nála vagyok,de az első után nagyon gondolkodtam rajta.egy dolog miatt ami nagyon rosszul esett.Megadott egy összeget amit a szülésre kért ,a férjem végig járt velem a terhes gondozásra és mikor 4szem közt varrat szedéskor átadtam a pénzt és kijött,szó szerint elment a férjem mellett..majd 5mééter után fordult vissza,pedig egyedül ő állt a folyosón a babánkkal..ez nagyon nagy csalódás volt,mert az egész összeget megkapta amit kért.sokat gondolkodtam vissza menjek e hozzá,de mivel császáros voltam döntöttem úgy vissza megyek...egy hónap múlva szülök,de emberileg semmit nem tudtam meg róla..egyszerűen nem engedi magát közel senkihez.

Nem hogy hozzon valamit...mondjuk mikor bent voltam 3napig szülés után minden nap felhívott,egyszer bejött csak úgy..de nem vagyok biztos ha a pénzt oda adtam volna neki akkor is ezt tette volna.

Az egyik barátnőm majdnem bezizzent szülés után,mert nem foglalkozott vele sem ő sem az orvosok,és ráadásul én ajánlottam neki...mikor elmesélt mi volt csak lestem..szval érdekes minden esetre..kicsit tartok tőle de remélem nem lesz gond,mert ezt a babát szeretném természetesen megszülni.36hetes km.

2010. júl. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!